Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Vakuuminė pakuotė – ekologiškas pakavimo sprendimas

vakuumine pakuote

PELIAS, bendradarbiaudami su olandų įmone “vQm packaging”, vieninteliai Lietuvoje siūlo patentuota vakuumo technologija paremtą sprendimą apsaugoti sandėliuojamus ir transportuojamus produktus.

Vakuuminės ir modifikuotos atmosferos pakuotės (MAP) yra plačiai naudojamos ir gerai žinomos prekių gamintojams ir tiekėjams visame pasaulyje kaip vienas geriausių būdų apsaugoti prekių kokybę. Ši technologija leidžia ne tik išsaugoti produktų šviežumą, bet ir sumažinti pakuotės kiekį, o tai turi didelę naudą transportuojant ir sandėliuojant prekes.

 • Vakuumavimo paslaugos
 • Įrangos pardavimas
 • Įrangos nuoma
vakuumo masina pakavimui
alu liner
single pallet bag in bag
big bag of rice

Patentuota „vQm“ vakuumavimo sistema

Patentuota „vQm“ vakuumo pakavimo sistema yra inovatyvus ir efektyvus būdas užtikrinti optimalią prekių apsaugą. Vakuuminio pakavimo proceso metu, didžioji dalis oro yra pašalinama iš pakuotės, po to ji hermetiškai uždaroma, kad susidarytų vakuumas. Ši technika apsaugo produktus nuo oksidacijos, taip pat lėtina oksidacijos procesą, kas apsaugo nuo drėgmės kaupimosi, mažina nuo deguonies priklausomų mikroorganizmų augimą bei vabzdžių dauginimąsi.

„vQm“ vakuuminės pakuotės tinka įvairių rūšių produktams, tokiems kaip riešutai, milteliai, kakava, žolelės, prieskoniai, ryžiai, javai, sėklos, žalia kava, tabakas ir daugelis kitų, maisto ir vartojimo prekių. Be didelių investicijų, galite supakuoti bet kokį produktų kiekį (net iki 2000 litrų į vieną vakuuminę pakuotę) tuo pačiu sumažinant pakuotės tūrį.

Vakuuminių pakuočių sistemos sukurtos taip, kad būtų labai lengvai integruojamos į jūsų gamybos procesą ar logistiką.

„vQm“ vakuumines pakuotes galima naudoti kartu su išorinėmis apsaugomis, tokiomis kaip kartoninės dėžutės, t.y. vakuuminė pakuotė gali būti papildomai supakuojama į dėžę. Taip pat galimas ir atvirkščias variantas – vakuumines pakuotes galima naudoti kaip papildomą apsaugą, įdedant jau supakuotas prekes į „vQm“ vakuumines pakuotes.

Vakuuminės pakuotės su modifikuota atmosfera (MAP)

Prekių gamintojai ir tiekėjai, ieškantys būdų kaip prailginti prekių galiojimo laiką, nekeičiant maisto produktų fizinių bei cheminių savybių ir nepridedant jokių dirbtinių sudėtinių dalių, dažnai renkasi pakuotes su modifikuota atmosfera (MAP).

Naudojant MAP pakuotę, natūrali atmosfera pakuotėje pakeičiama pripildant ją apsauginėmis dujomis. Ši technika naudojama, siekiant maksimaliai padidinti produktų galiojimo laiką, nenaudojant maisto produktų priedų. MAP taip pat užtikrina supakuoto gaminio apsaugą nuo kenkėjų vystymosi, slopina mikroorganizmų augimą ir apsaugo nuo oksidacijos procesų ir aplinkos poveikio.

“vQm“ vakuuminės sistemos privalumai:

 • Prailgina produktų galiojimo laiką
 • Išlaiko skonį, aromatą ir spalvą
 • Apsaugo nuo pelėsių augimo
 • Apsaugo nuo vabzdžių
 • Apsaugo nuo smūgių ir spaudimo
 • Apsaugo nuo drėgmės ir temperatūrų kaitos
 • Apsaugo nuo pavojingų krovinių poveikio
 • Mažesnės saugojimo išlaidos
 • Mažesnės investicijos į sandėliavimą
 • Nekenksminga aplinkai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija
vakuumo pakavimo masina

Unikalus patentuotas vožtuvas

Patentuotas „vQm“ vožtuvas leidžia sukurti ir išlaikyti vakuumą pakuotės viduje ypač greitai – 1000 litrų pakuotei iki 500 hPa per 30 sekundžių.

Vožtuvas taip pat leidžia pripildyti pakuotę apsauginėmis dujomis, tokiu būdu praktiškai pašalinant deguonį ir užkertant kelią mikroorganizmų dauginimuisi.

Inovatyvios vakuumo pakavimo mašinos

PELIAS klientams siūlo įsigyti ar nuomoti naujos kartos “vQm packaging” vakuumavimo mašinas. Aukštos kokybės, sklandaus veikimo, revoliucinės vQm pakavimo sistemos mašinos yra naudojamos įvairiose pramonės šakose. Skirtingos techninės specifikacijos leidžia optimaliai patenkinti klientų poreikius.

voztuvas

Vakuuminio pakavimo paslaugų ekspertai

Jau daugiau nei 15 metų vykdydami kenkėjų kontrolės veiklą Lietuvoje, siekiame patenkinti visus klientų poreikius. Todėl nuolat giliname savo žinias ir ieškome inovatyvių, veiksmingų sprendimų, kaip apsaugoti produkciją, taip palengvinant įvairius gamybos, tiekimo ir pakavimo procesus verslo klientams.

Vienas iš inovatyvių sprendimų, kurį PELIAS ekspertai pirmieji pasiūlė Lietuvos rinkai – patentuota „vQm“ vakuumavimo technologija. Vakuuminės pakuotės privalumai yra akivaizdūs, todėl tai viena geriausių produktų pakavimo praktikų.

Norėdami pasikonsultuoti dėl mūsų siūlomos vakuumavimo technologijos, įsigyti ar išsinuomoti vakuuminio pakavimo techniką ar užsakyti vakuumavimo paslaugą, skambinkite mums telefonu (+370) 699 15651 arba užpildykite užklausos formą.

vqm
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių