Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Blusų naikinimas

profesionalus blusu naikinimas

Mūsų licencijuoti, ilgametę patirtį turintys specialistai teikia profesionalias ir specializuotas vabzdžių naikinimo paslaugas, siekiant maksimaliai apsaugoti klientų sveikatą bei jų aplinką nuo blusų. PELIAS komanda orientuota į ilgalaikį rezultatą, todėl taikome modernius, aukščiausius standartus atitinkančius kenkėjų kontrolės sprendimus, nukreiptus į klientų poreikius.

Vykdant vabzdžių naikinimą jūsų namuose ar verslo aplinkoje, atliksime išsamų patikrinimą, nustatysime kenkėjų užkrėtimo mastą bei pritaikysime efektyviausius blusų naikinimo būdus ir prevencines priemones.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Blusų naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Didžiausia blusų užsikrėtimo rizika galima namų savininkams bei verslo sektoriams, vykdantiems apgyvendinimo paslaugas. Daugelis klientų pirmiausia bando atsikratyti blusų įsigiję blusų naikinimo produktus veterinarijos vaistinėse ar ūkinių prekių parduotuvėse , tačiau geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri turi ilgametę patirtį, sprendžiant blusų keliamas problemas, jų užkrėstose patalpose. Mūsų kvalifikuoti specialistai puikiai išmano blusų elgseną, atlieka išsamią inspekciją ir užtikrina veiksmingą naikinimo procesą.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti blusų naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

PELIAS dezinsekcijos specialistai, atsižvelgdami į patalpų pobūdį ir kenkėjų mastą, siūlo daugybę blusų kontrolės galimybių, kurių efektyvumas kruopščiai išbandytas naudojant tik pažangiausius rinkoje metodus ir žmogui bei aplinkai saugias priemones. Visos PELIAS taikomos kompleksinės blusų naikinimo priemonės yra orientuotos į aukščiausią kokybę ir ilgalaikį rezultatą.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Nepriklausomai nuo blusų padarytos žalos masto, susisiekite /kontaktai/, kad galėtume išsiaiškinti jūsų individualią situaciją bei pasiūlyti jums tinkamiausią sprendimą.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Blusų kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus blusų patekimo į vidų kelius
 • nustatome blusų atsiradimo priežastis ir jų užkrėstus plotus
 • identifikuojame blusų rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame blusų kontrolės metodus ir priemones.
 • Blusų naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija blusų naikinimui verslo klientams

Didžiausias blusų naikinimo paslaugų poreikis kyla HoReCa , maisto pramonės, logistikos ir viešojo sektorių atstovams. PELIAS specialistai turi visas reikiamas žinias ir ilgametę patirtį atliekant blusų naikinimo paslaugas įvairiose apgyvendinimo įstaigose, viešbučiuose, bendrabučiuose, sveikatos priežiūros įstaigose, transporto priemonėse.

Blusų problemos gali paveikti jūsų verslo reputaciją ir pajamas, todėl reikalingas greitas sprendimas. PELIAS kenkėjų kontrolės lyderiai visose Baltijos šalyse, blusų naikinimui ir prevencijai taiko pažangiausias technologijas ir metodus. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Norėdami greitai, saugiai ir efektyviai išspręsti blusų keliamas problemas jūsų verslui, rinkitės PELIAS kenkėjų kontrolės specialistų taikomą individualizuotą vabzdžių kontrolės programą. Mūsų patyrę ekspertai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, atlieka dezinsekciją, kurią sudaro priemonių kompleksas, naudojant tinkamiausius metodus ir priemones, įskaitant terminį apdorojimą be chemikalų.

Jei jums reikalinga profesionali pagalba, skambinkite telefonu (+370) 699 15651 – esame pasiruošę diskretiškai išspręsti jūsų problemas, nesutrikdant verslo procesų.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Blusų naikinimas namuose

Nors blusų rūšių yra daug, labiausiai paplitusios žmonių, šunų, kačių, žiurkių ir kitų smulkiųjų graužikų blusos. Priežasčių, kodėl blusos atsirado jūsų namuose, gali būti daug ir įvairių. Nors dalis blusų populiacijos veisiasi gyvūnų kailyje, tačiau didžioji dalis jų gyvuoja atviroje aplinkoje: kilimuose, grindų plyšiuose, gyvūnų guoliuose, paukščių lizduose, patalynėje. Blusos yra pavojingos dėl savo įkandimų, galinčių iššaukti užkrečiamas ligas ir alerginę reakciją, sutrikdyti miegą.

Aptikus blusas savo namuose, gyventojai linkę imtis naikinimo priemonių savarankiškai, kurios dažniausiai yra neefektyvios ir trumpalaikės, nes išnaikinti blusas be specialistų pagalbos yra sudėtinga. Todėl geriausias sprendimas yra samdyti savo srities profesionalus. PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba, atsižvelgdama į blusų užkrėtimo mastą, parenka tinkamiausias dezinsekcijos ir monitoringo priemones. Kenkėjų naikinimui siūlome saugias ir efektyvias priemones, naudojame ilgalaikio veikimo insekticidus. Po blusų naikinimo, vykdome pakartotinius patikrinimus, kurie leidžia užtikrinti aukščiausią atliktų darbų kokybę ir įvertinti pasiektą rezultatą.

Norint apsisaugoti nuo blusų ateityje, mūsų specialistai rekomenduoja išlaikyti švarą savo namuose, periodiškai dulkių siurbliu valyti kilimus, grindis, minkštus baldus. Taip pat plauti grindis šlapia šluoste ir gerai nusausinti. O norint išvengti blusų dauginimosi, reikia prižiūrėti naminius gyvūnus, todėl rekomenduojame augintinius prausti specialiais šampūnais ir medikamentais nuo blusų. Būtina vykdyti nuolatinę graužikų ir paukščių kontrolę, pasirūpinti, kad namų aplinkoje nebūtų balandžių, kregždžių, kirų ir kitų paukščių lizdų.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite blusų naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

Mūsų specialistai, turėdami visus reikiamus įgūdžius ir priemones, įvykdė daugybę blusų naikinimo projektų. Todėl nepriklausomai nuo darbų apimties, objekto tipo ar pramonės sektoriaus, galime padėti bet kokioje situacijoje. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento unikalius poreikius, atliekame visus kenkėjų kontrolės darbus greitai, efektyviai ir už prieinamą kainą.

Be plataus kenkėjų kontrolės paslaugų pasirinkimo, mes užtikriname neprilygstamą klientų aptarnavimą ir ramybę, viršydami jų lūkesčius. Sukūrę platų lojalių klientų ratą, siekiame išlaikyti lyderio pozicijas, suteikdami papildomą vertę savo klientams.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių