Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Širšių ir vapsvų naikinimas

sirsiu vapsvu naikinimas

Mūsų apmokyti, kvalifikuoti ir patyrę kenkėjų kontrolės specialistai teikia profesionalias, patikimas, į aukščiausią kokybę orientuotas vabzdžių naikinimo paslaugas, padedančias kovoti su širšių ir vapsvų keliamomis problemomis jūsų namų ir verslo aplinkoje.

Atsižvelgiant į kiekvieno kliento unikalią situaciją, paruošiame, geriausiai jo poreikius atitinkantį, širšių ir vapsvų kontrolės planą bei užtikriname sklandų darbų vykdymo procesą. PELIAS ekspertai atlieka išsamų objekto patikrinimą, padeda identifikuoti širšių ar vapsvų atsiradimo priežastis bei parenka tinkamiausią jų naikinimo metodą ir profilaktines priemones.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Širšių ir vapsvų naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Pastebėjus širšių ir vapsvų paplitimą namų ar verslo aplinkoje, tikėtina, kad turite širšių ar vapsvų lizdą. Esant didelei šių skraidančių vabzdžių populiacijai, geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri išmano vabzdžių biologines savybes, parenka tinkamiausią jų naikinimo strategiją bei pritaiko efektyviausią naikinimo būdą.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti širšių ir vapsvų naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

PELIAS specialistai turi žinių ir patirties išspręsti bet kokio masto širšių ir vapsvų keliamas problemas. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atlieka inspekciją ir įvertinus situaciją, paruošia veiksmingą širšių ar vapsvų kontrolės programą bei pritaiko prevencines priemones.

Širšių ir vapsvų naikinimui naudojame insekticidus, kuriuos šalia lizdo radę vabzdžiai atneša į lizdą ir nuo tinkamos insekticidų dozės žūsta.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

PELIAS teikiamos vabzdžių naikinimo paslaugos atliekamos naudojant tik pažangiausius rinkoje metodus ir saugias priemones, kurios nėra kenksmingos žmonių sveikatai ir aplinkai. Visos PELIAS taikomos kompleksinės širšių ir vapsvų naikinimo priemonės yra orientuotos į ilgalaikį rezultatą ir greitą, padarytos žalos, sumažinimą.

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga vienkartinė širšių ir vapsvų naikinimo paslauga, kad galėtumėte išspręsti esamas problemas, ar ieškote ilgalaikio sprendimo, kuris užtikrintų, saugią aplinką be kenkėjų ištisus metus, mes pasiruošę jums padėti.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Širšių ir vapsvų kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus širšių ar vapsvų patekimo į vidų kelius
 • nustatome širšių ar vapsvų atsiradimo priežastis ir jų užkrėstus plotus
 • identifikuojame širšių ar vapsvų rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame širšių ar vapsvų kontrolės metodus ir priemones.
 • Širšių ar vapsvų naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, insektecidines vabzdžių gaudymo lempas, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija širšių ir vapsvų naikinimui verslo klientams

Didžiausias širšių ir vapsvų naikinimo paslaugų poreikis kyla maisto pramonės, HoReCa ir viešojo sektoriaus atstovams, kurie turi užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą bei privalo laikytis aukščiausių higienos standartų. PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai turi ilgametę patirtį atliekant širšių ir vapsvų dezinsekcijos ir prevencijos paslaugas maisto produktų gamybos fabrikuose, sandėliuose, restoranuose, parduotuvėse, viešbučiuose, mokymosi įstaigose ir kitose kenkėjų veisimosi vietose. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Siekiant išvengti nuostolių, išlaikyti aukštą verslo reputaciją ir sumažinti verslo veiklos sutrikdymą, padedame nustatyti širšių ar vapsvų rūšį, atsiradimo šaltinį bei pritaikome saugius ir veiksmingus vabzdžių naikinimo metodus, užtikrinančius ilgalaikį rezultatą.

Nors kenkėjų kontrolė yra būtina atsakingo verslo dalis, ji neturi užimti jūsų brangaus laiko, todėl bendradarbiaudami su mūsų patyrusiais specialistais, galite būti ramūs, kad pasirūpinsime vabzdžių keliamomis problemomis ir pasiūlysime naudingiausią sprendimą. Norėdami gauti individualų pasiūlymą, susisiekite su mumis.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Širšių ir vapsvų naikinimas namuose

Nors širšės ir vapsvos yra priskiriamos prie naudingų vabzdžių mūsų ekosistemai, jos gali sukelti nemalonumų, ypač alergiškiems žmonėms. Kai šių vabzdžių lizdai pradeda formuotis dažnai žmonių lankomose vietose, reikia nedelsti ir imtis tinkamų kontrolės veiksmų. Efektyviausias būdas atsikratyti širšių ir vapsvų yra išnaikinti pagrindinę problemos priežastį – lizdą. Savarankiškas lizdo pašalinimas gali būti pavojingas, todėl geriausias sprendimas – kreiptis pagalbos į profesionalus.

Mūsų vabzdžių naikinimo specialistai išmano širšių ir vapsvų biologines savybes, žino pagrindines lizdų statymo vietas ir kaip kontroliuoti jų populiaciją. PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba naudoja saugius ir efektyvius metodus, pritaikytus unikalios problemos sprendimui, bei veiksmingas prevencines priemones. Po atliktų skraidančių vabzdžių naikinimo darbų, vykdome reguliarią stebėseną, taip galėdami užtikrinti atliktų darbų kokybę ir ilgalaikį rezultatą.

Norint apsisaugoti nuo bet kokios širšių ir vapsvų keliamos grėsmės, geriausia apsauga yra prevencinės priemonės, kurios taikomos iki problema išsivysto. PELIAS specialistai rekomenduoja namų savininkams užsandarinti visus įtrūkimus ir skyles namuose ir aplink juos, įskaitant tvartus, pastoges ir garažus, kad širšės ir vapsvos nestatytų lizdų šiose vietose ir nepatektų į jūsų patalpas. Taip pat svarbu pasirūpinti didesniu apšvietimu tose vietose, kurios prieinamos širšėms ir vapsvoms. Dažniau išneškite šiukšles, laikykite pilnai uždengtas šiukšlėms skirtas vietas.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite širšių ir vapsvų naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

Daugiau nei 15 metų, PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai siūlo visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas bei efektyvius, laiko patikrintus, sprendimus įvairaus profilio įmonėms. Esame suinteresuoti nuolat plėsti paslaugų asortimentą, tobulinti turimas žinias ir taikyti moderniausius rinkoje kenkėjų kontrolės sprendimus.

Pažangūs sprendimai, modernios technologijos, aukščiausios kokybės paslaugos ir priemonės, leidžia išlaikyti lyderio pozicijas Baltijos šalyse bei viršyti klientų lūkesčius. Mūsų kvalifikuota komanda turi reikiamų žinių ir patirties, kad išspręsti net pačias sudėtingiausias vabzdžių keliamas problemas. Laikydamiesi aukščiausių standartų, esame pripažinti savo klientų patikimais partneriais, užtikrinančiais saugią aplinką klientams ir darbuotojams.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių