Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Vabzdžių naikinimas taikant saugius ir efektyvius metodus

Mūsų patyrusi vabzdžių kontrolės specialistų komanda jau daugelį metų padeda verslo klientams bei gyventojams kovoti su skraidančiais ir ropojančiais vabzdžiais. Atsižvelgiant į kliento unikalią situaciją ir poreikius, siūlome saugius ir efektyvius vabzdžių naikinimo ir prevencijos sprendimus.

PELIAS kvalifikuoti ekspertai padeda identifikuoti vabzdžių rūšį ir parengia individualų vabzdžių kontrolės planą, nukreiptą į ilgalaikį rezultatą. Atlikdami dezinsekciją, taikome kompleksines priemones, apimančias vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant cheminius bei mechaninius metodus ir veiksmingas prevencines priemones.

Skraidančių ir ropojančių vabzdžių naikinimas

PELIAS vabzdžių kontrolės tarnybos teikiamos paslaugos yra saugios ir maksimaliai apsaugo jūsų aplinką, viso kenkėjų kontrolės proceso metu, kurį apima skraidančių ir ropojančių vabzdžių inspekcija, naikinimas, monitoringas ir prevencija.

Skraidantys vabzdžiai:
Musių naikinimas

Jei įprastos musių naikinimo priemonės nepadeda, siūlome naudoti specialų inventorių: lempas su lipniu ekranu, kurios privilioja muses arba elektra mušančias gaudymo lempas, kurios sunaikina šiuos vabzdžius. Jei nesate tikri, kurią priemonę pasirinkti, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės rasti tinkamiausią sprendimą ir suteiks profesionalią pagalbą, taikant kompleksinius metodus jūsų namų ar verslo aplinkoje.

Kandžių naikinimas
Uodų naikinimas
Širšių ir vapsvų naikinimas
Ropojantys vabzdžiai:
Tarakonų naikinimas

Aptikus net ir pavienius tarakonų požymius, reikalingas greitas reagavimas, kad būtų galima laiku užkirsti kelią jų plitimui. Geriausias sprendimas kreiptis į tarakonų naikintojus, kurie turi specialią techniką ir metodus, padedančius užkirsti kelią kenkėjų veisimuisi ir užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Skruzdėlių naikinimas
Blusų naikinimas
Blakių naikinimas
Vorų kontrolė

Jeigu susidūrėte su vabzdžių keliamomis problemomis, nedelskite ir kreipkitės į savo srities specialistus. Skambinkite (+370) 699 15651 ir PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba suteiks jums nemokamą konsultaciją bei vertingas rekomendacijas.

Susisiekti

Vabzdžių naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Vabzdžių kontrolės poreikis kyla dėl jiems būdingo spartaus plitimo ir platinamų ligų pavojaus, kas gali sukelti nemažus nuostolius tiek namų savininkams, tiek įvairių verslo sektorių atstovams. Todėl geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri padės apsisaugoti nuo vabzdžių keliamų problemų.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti vabzdžių naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

Kaip kenkėjų kontrolės lyderiai Baltijos šalyse, PELIAS komanda turi visas galimybes pasiūlyti aukščiausią kokybę atitinkančias vabzdžių naikinimo paslaugas, pritaikyti modernius, ekonomiškus ir ekologiškus sprendimus savo klientams.

Mūsų atliekama profesionali dezinsekcija apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Norėdami gauti aukščiausios kokybės kenkėjų kontrolės paslaugas, geriausią kainos ir kokybės santykį, rinkitės PELIAS vabzdžių naikinimo profesionalus savo mieste.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija
Vabzdžių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus vabzdžių patekimo į vidų kelius
 • nustatome vabzdžių užkrėstus plotus
 • identifikuojame vabzdžių rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame vabzdžių kontrolės metodus ir priemones.
 • Vabzdžių naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, insektecidines vabzdžių gaudymo lempas, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Vabzdžių dezinsekcijos paslaugos verslo klientams

Kenkėjų kontrolės tarnyba PELIAS turi ilgametę patirtį naikinant įvairių tipų ir rūšių kenkėjus, kas leidžia užtikrinti saugią aplinką įvairiuose verslo sektoriuose.

Teikdami visas kenkėjų kontrolės paslaugas laikomės valstybinės kontrolės institucijų patvirtintų reikalavimų ir rekomendacijų. Rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Teikdami profesionalias dezinsekcijos paslaugas, naudojame įvairių metodų priemonių kompleksą, kurį sudaro tokie etapai, kaip profilaktika, stebėjimas, atbaidymas ir naikinimas. Taip pat vykdome nuolatinį ar periodinį monitoringą ir taikome reikalingas profilaktikos priemones, kurios padeda išvengti kenkėjų keliamų problemų ateityje.

Nesvarbu, ar jums reikia atsikratyti vabzdžių sandėliuose, mažmeninės prekybos vietose, viešbučiuose, restoranuose ar valstybiniuose pastatuose, susisiekite su PELIAS profesionalais ir mes pateiksime jums komercinį pasiūlymą, nukreiptą į efektyviausių vabzdžių kontrolės metodų parinkimą ir geriausią rezultatą jūsų verslui.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Vabzdžių naikinimas namuose

Nepageidautini vabzdžiai ne tik pažeidžia jūsų turtą, audinius, baldus ar kitus daiktus, bet ir perneša įvairias ligas, sukelia alergines reakcijas bei trikdo poilsį. Todėl ypač svarbu įvertinti situaciją ir nedelsti priimant sprendimą, pradėti kenkėjų naikinimą.

Dažnai namų gyventojai kreipiasi į mūsų vabzdžių kontrolės specialistus negalėdami suvaldyti esamos situacijos ir jau išbandę tradicinius naikinimo būdus. PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba rekomenduoja nedelsti, kol situacija bus nekontroliuojama, ir kreiptis konsultacijos į profesionalus.

Nepriklausomai nuo to, su kokiais vabzdžiais susidūrėte, skraidančiais ar ropojančiais, mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti identifikuoti vabzdžių rūšį ir suteikti informaciją apie laiko patikrintas priemones bei efektyvius sprendimus kenkėjų naikinimui jūsų namuose.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

masalas vabzdziams

Jei pageidaujate gauti individualią situaciją atitinkantį pasiūlymą, susisiekite su PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertais, mes suteiksime visą reikiamą informaciją ir pateiksime priimtiniausią pasiūlymą jums ar jūsų verslui.

Vabzdžių kontrolės paslaugų kaina

Vabzdžių naikinimo kaina priklauso nuo daugelio aspektų: objekto dydžio, paskirties, ar tai yra gyvenamosios ar komercinės paskirties objektas, vabzdžių paplitimo situacijos, kokie metodai ir priemonės bus reikalingos kenkėjų naikinimui.

Komercinės paskirties objektams paprastai taikomi kompleksiniai metodai ir atliekami periodiniai patikrinimai prevencijai, siekiant išvengti tolimesnio vabzdžių atsiradimo. Verslo klientai turi galimybę sudaryti ilgalaikes kenkėjų kontrolės sutartis ir užsitikrinti visapusišką apsaugą nuo vabzdžių.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite vabzdžių naikinimą PELIAS kenkėjų kontrolės profesionalams

Per ilgametę darbo patirtį kenkėjų kontrolės srityje, PELIAS įgijo daugelio klientų pasitikėjimą ir sukūrė platų lojalių klientų ratą. Siekiant išlaikyti aukštą reputaciją, orientuojamės į nuolatinį veiklos tobulinimą, plečiant veiksmingų kenkėjų kontrolės būdų ir metodų galimybes ir taikant moderniausias technologijas.

PELIAS ekspertai prisiima atsakomybę už savo teikiamų paslaugų kokybę ir rezultatus, kad užtikrinti ilgalaikę vertę savo klientams.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių