Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Tarakonų naikinimas

profesionalus tarakonu naikinimas

Mūsų licencijuoti ir ilgametę patirtį turintys kenkėjų kontrolės specialistai teikia profesionalias, patikimas, į aukščiausią kokybę orientuotas vabzdžių naikinimo paslaugas, padedančias kovoti su tarakonų keliamomis problemomis jūsų namų ir verslo aplinkoje.

PELIAS ekspertai atlieka išsamų objekto patikrinimą, padeda identifikuoti tarakonų atsiradimo priežastis bei parenka tinkamiausią jų naikinimo metodą ir profilaktines priemones. Vykdydami tarakonų naikinimą, paruošiame specialų paslaugų planą bei užtikriname kokybišką, atliktų paslaugų, rezultatą.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Tarakonų naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Tarakonus sunku kontroliuoti dėl jų gebėjimo slėptis, sparčiai plisti ir natūraliai apsisaugoti nuo daugelio pesticidų, todėl jų pašalinimui būtina speciali įranga, teorinės ir praktinės žinios bei kokybiški produktai. Norint greitai ir efektyviai suvaldyti tarakonų paplitimą, geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą. PELIAS specialistai puikiai išmano tarakonų biologines savybes, greitai nustato problemos šaltinį ir pritaiko efektyviausią tarakonų naikinimo būdą.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti tarakonų naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

Tarakonų kontrolei skirtinguose verslo sektoriuose, reikalingos specialios kenkėjų kontrolės strategijos ir būdai. Tik profesionalūs sprendimai yra efektyvūs pašalinti tarakonus visuose jų gyvavimo ciklo etapuose. Todėl PELIAS ekspertai siūlo nuolatinę kenkėjų kontrolę, kuri apsaugotų jūsų verslą nuo tarakonų užkrėtimo visus metus.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Visos PELIAS taikomos kompleksinės tarakonų naikinimo priemonės yra orientuotos į ilgalaikį rezultatą. Todėl, jei pastebėjote tarakonų užkrėtimo požymius, susisiekite su PELIAS kontrolės tarnyba, kad galėtume išsiaiškinti jūsų individualią situaciją bei suplanuoti pirminį patikrinimą.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Tarakonų kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus tarakonų patekimo į vidų kelius
 • nustatome tarakonų užkrėstus plotus
 • identifikuojame tarakonų rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame tarakonų kontrolės metodus ir priemones.
 • Tarakonų naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, feromonines gaudykles, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija tarakonų naikinimui verslo klientams

Didžiausias tarakonų naikinimo paslaugų poreikis kyla maisto pramonės, HoReCa, žemės ūkio, logistikos ir viešojo sektorių atstovams, kurie privalo laikytis aukščiausių higienos standartų. PELIAS specialistai turi ilgametę patirtį atliekant tarakonų dezinsekcijos ir prevencijos paslaugas maisto produktų gamybos fabrikuose, sandėliuose, restoranuose, viešbučiuose, medicinos įstaigose, mokyklose ir kitose padidintos rizikos vietose, kuriose gali atsirasti ir išplisti kenkėjai. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Siekiant išvengti nuostolių ir trikdžių bei padėti jums išlaikyti aukštą verslo reputaciją, PELIAS specialistai suteikia visą reikiamą pagalbą atliekant tarakonų kontrolę. Atlikus kliento komercinės nuosavybės patikrą, nustačius problemines sritis ir kenkėjų mastą, parengiame jūsų verslui pritaikytą vabzdžių kontrolės programą. Mūsų kvalifikuota ir apmokyta komanda, laikydamasi visų nustatytų saugumo reikalavimų, atlieka dezinsekciją, naudojant specialius metodus ir tinkamiausias priemones. Taip pat teikiame profesionalias prevencijos konsultacijas, padedančias užkirsti kelią pakartotiniam užkrėtimui.

Jei jums reikalinga profesionali pagalba, skambinkite telefonu (+370) 699 15651, esame pasiruošę pasiūlyti optimaliausią sprendimą už konkurencingą kainą.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Tarakonų naikinimas namuose

Tarakonai patenka į namus ieškodami maisto ir yra bene blogiausi buitiniai kenkėjai dėl sugebėjimo slėptis iki jų populiacija išauga, kas apsunkina savarankišką kenkėjų naikinimą. Tarakonai paprastai slepiasi lentynose, spintelėse, kanalizacijose, virtuvės prietaisuose, elektrinėse valdymo dėžėse ir kitose vietose. Jie gali užteršti maistą ir sukelti ligas, tokias kaip dizenterija, viduriavimas ir apsinuodijimas maistu.

Tam, kad užkirstumėte kelią tarakonų plitimui jūsų ir kaimynų namuose reikia greitai reaguoti į pirmuosius matomus užkrėtimo požymius. Kadangi tarakonai greitai dauginasi ir yra atsparūs daugeliui tradicinių naikinimo metodų, profesionalios tarakonų naikinimo paslaugos yra patikimiausia ir veiksmingiausia kontrolės forma. PELIAS specialistai turi visas reikalingas žinias, patirtį ir metodus, kad pašalintų tarakonų populiaciją. Po atliktų tarakonų naikinimo darbų, vykdome pakartotinę inspekciją, taip užtikrindami aukščiausią kokybę ir įvertindami pasiektą rezultatą.

Norint apsisaugoti nuo tarakonų ateityje, PELIAS specialistai rekomenduoja, kokių veiksmų galite imtis savarankiškai, kad jie nepatektų į jūsų namus. Kadangi tarakonai patenka į namus ieškodami maisto, vandens ir pastogės, todėl rekomenduojama nepalikti nešvarių indų, maistą laikyti sandarų ir jam skirtose vietose, palaikyti švarą patalpose ir dažniau plauti šiukšliadėžes. Taip pat svarbu užsandarinti visas konstrukcijas, kuriose yra įtrūkimų ir skylių.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite tarakonų naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

PELIAS specialistai, jau daugiau nei 15 metų, teikia kenkėjų kontrolės paslaugas įvairiems verslo sektoriams bei namų savininkams. Ilgametė patirtis, pažangūs sprendimai, aukščiausios kokybės paslaugos ir priemonės, leidžia užtikrinti lyderio pozicijas rinkoje bei išspręsti net pačias sudėtingiausias kenkėjų keliamas problemas mūsų klientams.

Mūsų darbuotojai yra apmokyti ir visiškai kvalifikuoti teikti specializuotas ir efektyvias paslaugas, atsižvelgiant į individualią situaciją ir poreikius. Todėl esame pripažinti savo klientų kaip patikimi partneriai, išskirtinį dėmesį skiriantys klientų aptarnavimui ir vertinantys jų saugumą. Siekiant maksimalaus rezultato savo klientams, didelį dėmesį skiriame kenkėjų prevencijai ir nuolatiniam švietimui.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių