Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Vorų kontrolė

profesionalus voru naikinimas

Mūsų apmokyti, kvalifikuoti ir patyrę kenkėjų kontrolės specialistai teikia profesionalias, patikimas, į aukščiausią kokybę orientuotas vabzdžių kontrolės paslaugas, padedančias kovoti su vorų keliamomis problemomis jūsų namų ir verslo aplinkoje.

PELIAS ekspertai atlieka išsamų objekto patikrinimą, padeda identifikuoti vorų atsiradimo priežastis bei parenka tinkamiausią kontrolės metodą ir profilaktines priemones. Vykdydami vorų kontrolę, atsižvelgiame į unikalius klientų poreikius, paruošiame individualų planą bei užtikriname sklandų darbų vykdymo procesą ir ilgalaikį rezultatą.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Vorų kontrolės paslaugos visoje Lietuvoje

Susidūrus su vorų ir kitų vabzdžių keliamomis problemomis ir siekiant apsaugoti savo verslo ir namų aplinką nuo būsimų įsibrovėlių, geriausia – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri turi visas reikiamas žinias ir priemones, įgyvendinant veiksmingus vorų kontrolės sprendimus.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti vorų kontrolės būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

Mūsų apsilankymo metu galite visiškai pasikliauti PELIAS komanda, kuri ištirs ir įvertins esamą situaciją, atliks dezinsekciją ir imsis tolesnių veiksmų, įgyvendinant prevencines priemones, kad išlaikytų kokybiškai atliktų darbų rezultatą.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Be kenkėjų kontrolės, mūsų komanda pasiūlys jums išsamias ataskaitas ir reguliarias kenkėjų patikras, kad galėtumėte būti tikri, jog jūsų kenkėjų problema nuolat kontroliuojama.

PELIAS specialistų teikiamos vorų kontrolės paslaugos atliekamos naudojant tik saugius ir efektyvius metodus ir priemones. Visos PELIAS taikomos kompleksinės vorų kontrolės priemonės yra orientuotos į ilgalaikį rezultatą, skiriant didelį dėmesį detalėms ir atsižvelgiant į specifinius klientų poreikius.

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga vienkartinė kenkėjų kontrolės paslauga, kad galėtumėte išspręsti esamas vorų keliamas problemas, ar ieškote ilgalaikio sprendimo, kuris užtikrintų, saugią aplinką be kenkėjų ištisus metus, mes pasiruošę jums padėti.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Voragyvių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų voragyvių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus vorų patekimo į vidų kelius
 • nustatome voragyvių užkrėstus plotus
 • identifikuojame vorų rūšį

Kontrolė

Parengiame individualų voragyvių kontrolės planą.

 • Atliekame dezinsekcijos paslaugas
 • Vorų kontrolei naudojame cheminius būdus

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Vorų dezinsekcija ir prevencija verslo klientams

Didžiausias vorų kontrolės paslaugų poreikis kyla dažnai žmonių lankomose vietose, tokiose kaip restoranai, viešbučiai, ofisai ir kiti objektai. Profesionalų atliktos vorų kontrolės paslaugos pagerina pastato fasado ir vidinių patalpų estetinį vaizdą, leidžia nenutrūkstamai dirbti bei užtikrina teigiamą darbuotojų ir klientų patirtį, išvengiant šių nemalonių kenkėjų įvairiose verslo patalpose.

Kaip kenkėjų kontrolės rinkos lyderiai Baltijos šalyse, užtikriname kokybišką apsaugą nuo vorų, siūlydami efektyvius bei ekologiškus kenkėjų kontrolės sprendimus. PELIAS naudoja integruotas kenkėjų kontrolės strategijas, atlieka dezinsekciją, naudoja saugius produktus, padedančius išvengti vorų keliamų problemų visiems verslo sektoriams.

Nors kenkėjų kontrolė yra būtina atsakingo verslo dalis, ji neturi užimti jūsų brangaus laiko, todėl bendradarbiaudami su mūsų specialistais, galite būti tikri, kad mes pasirūpinsime visomis kenkėjų problemomis efektyviai ir nedarydami žalos aplinkai. Norėdami gauti individualų pasiūlymą, susisiekite su mumis.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Vorų kontrolė namuose

Nors vorai nėra pavojingi žmonių sveikatai, niekas nenori šių nemalonių kenkėjų savo namuose ar kieme. Laimei, PELIAS specialistai gali padėti atsikratyti vorų, todėl jūs ir jūsų šeima galėsite mėgautis savo gyvenamąja erdve be nepageidaujamų kenkėjų. Dirbdami su mūsų kvalifikuota komanda, galite būti ramūs dėl kokybiškai ir laiku atlikto darbo bei galutinio rezultato.

PELIAS ekspertai siūlo integruotą vorų kontrolės programą, kurią apima trumpalaikiai ir ilgalaikiai sprendimai. Keletas trumpalaikių veiksmų, kuriuos reikia atlikti jūsų namuose, yra esamų vorų kontrolė, naudojant kokybiškas ir veiksmingas priemones, kilimų, grindjuosčių ir po baldais esančių vietų valymas ir siurbimas. Siekiant išlaikyti ilgalaikį rezultatą, rekomenduojame procedūrą kartoti du kartus per metus, pavasarį ir rudenį. Mūsų ekspertai gali padėti identifikuoti vorų paplitimo vietas ir pateikti visas reikiamas rekomendacijas prevencijai.

Norint apsisaugoti nuo vorų savo namuose ateityje, PELIAS specialistai rekomenduoja, kokių savarankiškų veiksmų galite imtis, kad jų išvengtumėte. Pirmiausia reikia surasti vietas, į kurias patenka vorai. Tai gali būti vonios kambariai, virtuvės spintelės, spintos, kampai, lubų jungtys, palėpės, rūsiai ir kitos jiems palankios vietos. Svarbu, kad vorams prieinamos vietos būtų užsandarintos ir visuose namuose palaikoma švara.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite vorų kontrolę PELIAS profesionalams

Mūsų profesionali kenkėjų kontrolės tarnyba, per daugiau nei 15 metų įvykdė daugybę vorų kontrolės projektų įvairiuose gyvenamosiose bei komercinę veiklą vykdančių klientų patalpose, todėl turime visą reikalingą patirtį ir užtarnautą pasitikėjimą, atliekant įvairius vorų kontrolės darbus.

PELIAS komandos patirtis ir atsakingas požiūris į darbą, leidžia rasti sprendimą bet kokioje situacijoje bei užtikrinti geriausią rezultatą. Siekiant maksimalaus paslaugų efektyvumo, taikome pažangias technologijas ir novatoriškus metodus. Taip pat orientuojamės į integruotos kenkėjų kontrolės sprendimus, atitinkančius aukščiausius paslaugų standartus bei ekologiškų priemonių įvedimą į vabzdžių kontrolės procesą. Mūsų profesionalios vabzdžių naikinimo paslaugos dažnai viršija klientų lūkesčius ir padeda išvengti jų atsiradimo ateityje.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių kontrolės programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių