Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Kenkėjų kontrolė viešajame sektoriuje visoje Lietuvoje

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje

Viešasis sektorius apjungdamas tokius epidemiologiškai svarbius objektus kaip ikimokyklinės įstaigos, vaikų darželiai, mokyklos, universitetai, policijos nuovados, kalėjimai, socialinės globos įstaigos, ligoninės ir daugelis kitų viešųjų įstaigų yra neatsiejamas nuo kenkėjų kontrolės prevencijos vykdymo.

Aptikus graužikų, vabzdžių ar paukščių židinius viešose įstaigose, privaloma taikyti atitinkamas, kovos prieš kenkėjus, priemones ir metodus. PELIAS kenkėjų kontrolės specialistai įvertina kiekvieną epidemiologiškai svarbų objektą ir individualiai parenka bei pritaiko efektyviausius ir ekonomiškiausius sprendimus.

Patikėkite savo kenkėjų naikinimo problemas PELIAS profesionalams

Teikiame visas kenkėjų kontrolės paslaugas, laikantis valstybinės kontrolės institucijų patvirtintų reikalavimų ir rekomendacijų.

Turime licenciją vykdyti patalpų dezinfekciją, įskaitant COVID-19, kurią atliekame profilaktiškai bei infekcinės ligos židinyje.

Padedame išlaikyti pastato fasado estetinį vaizdą, užtikrindami apsaugą nuo laukinių paukščių ir vabzdžių.

Vykdome nuolatinį ar periodinį monitoringą ir pritaikome tikslingas profilaktikos priemones, kurios padeda išvengti kenkėjų keliamų problemų ateityje.

Vykdome vidinius personalo mokymus, padedančius keisti darbuotojų požiūrį į maisto saugą ir kenkėjų kontrolės prevenciją.

Mumis pasitiki

magnum logo
vu logo
vdu logo
kauno dokas logo
Vgtu logo
imlitex logo
magnum logo
vu logo
vdu logo
kauno dokas logo
Vgtu logo
imlitex logo
magnum logo
vu logo
vdu logo
kauno dokas logo
Vgtu logo
imlitex logo

Viešojo sektoriaus kenkėjų kontrolės paslaugos

PELIAS ekspertai, pasitelkdami profesionalias žinias ir didelę darbuotojų patirtį, teikia tik aukščiausios kokybės kenkėjų kontrolės paslaugas visoms viešojo sektoriaus įstaigoms.

Deratizacija (graužikų kontrolė)

Deratizacija

Deratizacija

Graužikų kontrolei taikome priemonių kompleksą, apimantį stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant efektyvius ir saugius metodus bei priemones.

Dezinsekcija (vabzdžių kontrolė)

Dezinfekcija (pelėsių ir mikroorganizmų kontrolė)

Laukinių paukščių kontrolė

RVASVT programos ruošimas

Deratizacija

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Ilgalaikės partnerystės nauda verslui

PELIAS saugo jūsų verslą nuo kenkėjų daromos žalos, papildomų kaštų, padeda taupyti laiką ir sumažinti neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai.

Apsaugome produkciją ir įmonės reputaciją

Mūsų kenkėjų valdymo programa užtikrina ilgalaikę žaliavų ir produktų apsaugą bei saugo organizacijos įvaizdį.

Saugome jūsų darbuotojų ir klientų sveikatą

Užtikriname saugią ir nekenksmingą darbo aplinką, skatiname personalo socialinę atsakomybę ir prevencinių priemonių taikymą.

Garantuojame atitikimą griežtiems audito standartams

Taikydami veiksmingą prevencinę kenkėjų valdymo programą, užtikriname BRC, IFS, ISO 22000 ir kitų saugos ir kokybės standartų reikalavimų vykdymą; padedame pasiruošti auditui.

Užtikriname verslo veiklos tęstinumą

Puikiai išmanome teisinio reglamento reikalavimus, padedame jų laikytis ir išvengti prastovų; atstovaujame įmones priežiūros institucijų patikrinimų metu.

Padedame įžengti į tarptautines rinkas

Teikiame fumigacijos ir terminio apdorojimo karščiu paslaugas ir išduodame sertifikatus saugiam prekių eksportui į visas pasaulio šalis.

Padedame įgyvendinti tvaraus verslo principus

Taikome veiksmingus ir ekologiškus kenkėjų kontrolės metodus, kurie atitinka socialiai atsakingo verslo koncepciją.

Sprendžiame visas kenkėjų problemas

Daugiau nei 15 metų PELIAS ekspertai padeda kovoti su įvairias kenkėjais visoje Lietuvoje. Klientų pasitikėjimą pelnėme teikdami individualiai pritaikytas, aukštos kokybės paslaugas, kurios padeda maksimaliai užkirsti kelią kenkėjų keliamai rizikai.

Graužikai
Skraidantys vabzdžiai
Ropojantys vabzdžiai
Laukiniai paukščiai
Kurmiai
Medienos kenkėjai
Grūdų kenkėjai
Karantininiai kenkėjai
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių