Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Vandentiekio sistemų dezinfekcija visoje Lietuvoje

Kriauklė viešbučio vonios kambaryje

Mūsų kvalifikuoti ir patyrę specialistai teikia profesionalias vandentiekio dezinfekcijos paslaugas, padedančias sumažinti legionelės riziką apgyvendinimo ir sveikatos priežiūros įstaigose.

Legioneliozės infekcijos išplitimo atveju dezinfekcijos darbai atliekami vadovaujantis legioneliozės diagnostikos, gydymo, epidemiologinės priežiūros ir kontrolės metodinėmis rekomendacijomis bei kitais epidemiologinę priežiūrą reglamentuojančiais teisės aktais.

Kenkėjų kontrolės sutartis ir paslaugų paketai

PELIAS teikia profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas organizacijoms pagal ilgalaikes sutartis:

Minimali būtinoji apsauga

Labiausiai tinka privatiems gyventojams ir jų ūkiams, mažoms individualioms įmonėms, sezoninei veiklai

Padidinta apsauga sezono metu

Labiausiai tinka mažoms maisto gamybos įmonėms, ūkininkams ir ŽŪB, įvairioms gamybinėms, perdirbimo, aptarnavimo, pardavimo ir kt. įmonėms

100% apsauga

Labiausiai tinka maisto ir gamybos, pakavimo ir perdirbimo įmonėms, viešbučiams, restoranams, sandėliavimo ir logistikos įmonėms, ž. ūkio bendrovėms, švietimo, sveikatos ir socialinės priežiūros įstaigoms

Vandentiekio sistemų dezinfekcija apgyvendinimo ir sveikatos priežiūros įstaigoms

Visos apgyvendinimo ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos turi užtikrinti reguliarų vandens sistemos patikrinimą bei tinkamą jos aptarnavimą, nuolat domėtis esamo vandens kokybe.

Pagrindinius apgyvendinimo paslaugų reikalavimus reglamentuoja Lietuvos higienos norma HN 118:2011 „Apgyvendinimo paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“. Higienos normoje įtvirtinti teisiniai reikalavimai, skirti legioneliozės rizikos mažinimui.

Asmenys, norintys teikti apgyvendinimo paslaugas (viešbučių, motelių, svečių namų, kurortų, kempingų, turizmo centrų, poilsio namų, jaunimo nakvynės namų) teisės aktų nustatyta tvarka privalo įsigyti leidimą-higienos pasą. Apgyvendinimo paslaugų teikėjai dėl legionelių profilaktikos privalo atsakingai vykdytų higienos normos reikalavimus, todėl periodiniai sistemų praplovimai, nuosėdų pašalinimai, chloro ar kitų autorizuotų biocidų dezinfekcija yra būtini visoms vandentiekio detalėms kas 6 mėnesiai.

PELIAS specialistai atlieka profesionalią vandentiekio sistemų dezinfekciją, pasitelkdami geriausią pasaulinę praktiką ir prisitaikydami prie jūsų poreikių, kas garantuoja teikiamų paslaugų efektyvumą ir klientų pasitenkinimą.

Kodėl rinktis PELIAS vandentiekio sistemų dezinfekciją?

  • Dezinfekcija atliekame po darbo valandų
  • Laikomės Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų
  • Naudojamos dezinfekcijos priemonės yra patvirtintos NVSC
  • Darbą atlieka kvalifikuoti ir apmokyti specialistai
  • Užtikriname visapusišką saugumą
  • Esame apdrausti civiliniu draudimu
  • Užtikriname diskretiškumą

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Legioneliozės dezinfekcijos paslaugos

Daugėjant kondicionavimo įrangos, įvairių vandens baseinų, sūkurinių vonių bei kitos vandens įrangos pastatuose, didėja ir galimybės legionelėms plisti. Pramonės įmonės, naudojančios terminį vandenį, mėsos kombinatai ir kt. taip pat gali būti legionelių kaupimosi ir plitimo šaltiniai.

Legioneliozės protrūkiai dažniausiai susiję su karšto ar šalto vandens sistemomis ligoninėse, bendruomenės patalpose, mineralinio vandens baseinuose, viešbučiuose, sveikatos priežiūros ar kitose įstaigose.

PELIAS kvalifikuoti specialistai turi licenciją, užsiimti privalomojo profilaktinio aplinkos kenksmingumo pašalinimo veikla, kuri leidžia atlikti legioneliozės užkrato dezinfekciją.

Legioneliozės infekcijos išplitimo atveju dezinfekcijos darbai atliekami vadovaujantis
legioneliozės diagnostikos, gydymo, epidemiologinės priežiūros ir kontrolės metodinėmis rekomendacijomis bei kitais epidemiologinę priežiūrą reglamentuojančiais teisės aktais. Atlikus legionelių mikrobiologinius tyrimus ir radus legioneliozę, PELIAS specialistai atlieka dezinfekcijos paslaugas, naudodami cheminį būdą – chloravimą tam, kad, nedelsiant, eliminuotų legionelės bakterijas iš karšto vandens tiekimo sistemų.

Siekiant užkirsti kelią legioneliozei, susisiekite su PELIAS ekspertais telefonu (+370) 699 15651, mes pritaikysime tinkamiausius dezinfekcijos metodus ir priemones, kurios sunaikins legionelės bakterijas ir padės išvengti nuostolių.

Legioneliozės dezinfekcijos paslaugos baseinams
PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Vandens kokybės tikrinimas laboratorijoje iš paimtų mėginių

Chloravimas legionelių naikinimui karšto vandens tiekimo sistemoje

Aptikus legionelių karšto vandens sistemoje, būtina išvalyti visą sistemą ir dezinfekuoti vandens talpyklas. Legioneliozės sukėlėjas gali būti nukenksminamas cheminiu būdu – chloravimu.

Dezinfekcijos metu visi vandens čiaupai turi būti užsukti ir vanduo neturi būti naudojamas, kol vyksta dezinfekcija. Sistema yra užpildoma chloro mišiniu ir perleidžiama per visus vamzdynus. Sistema dezinfekuojama 2 valandas.

Po dezinfekcijos ir praplovimo procedūrų vamzdžiuose dažniausiai nebelieka bakterijų, tačiau tuo reikia įsitikinti, ištiriant vandens mėginius akredituotoje laboratorijoje.

Vandens mėginių paėmimas

Vandens mėginių paėmimą turi organizuoti objektų kontrolę vykdanti institucija ir/ar savikontrolę vykdantis objektas. Mėginius gali imti laboratorijos, kurioje atliekami legionelių mikrobiologiniai tyrimai, specialistai arba jų apmokyti mėginių paėmėjai.

Prieš pasirenkant mėginių ėmimo vietas, reikia išnagrinėti vandens sistemų išdėstymą, kad tiriamoji medžiaga atspindėtų visos vandens sistemos mikrobinę taršą. Mėginius gali imti tik apmokyti specialistai, dalyvaujant už vandens sistemos priežiūrą atsakingam asmeniui.

Rekomenduojama vandens mėginius pristatyti ne vėliau kaip per 5 dienas nuo jų paėmimo. Nuoplovų mėginius rekomenduojama pristatyti paėmimo dieną. Mėginių tyrimus gali atlikti tik akredituotos laboratorijos, turinčios teisę atlikti mikrobiologinius tyrimus dėl legionelių išskyrimo.

Chloravimas legionelių naikinimui karšto vandens tiekimo sistemoje

Legioneliozės profilaktikos ir kontrolės specialistai

PELIAS licencijuoti specialistai yra pasiruošę padėti užkirsti kelią legioneliozės infekcijos išplitimui jūsų versle. Teikiame patikimas vandentiekio sistemų dezinfekcijos paslaugas, užtikriname sklandų ir greitą procesą bei malonų aptarnavimą.

Daugelį metų dirbdami su įvairias verslo sektoriais, dėl gebėjimo operatyviai ir kokybiškai atlikti sistemų dezinfekciją, įgyjome klientų pasitikėjimą. Tad jei ieškote patikimų savo srities profesionalų, kreipkitės į PELIAS ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į jūsų individualią situaciją ir poreikius.

Susisiekite su PELIAS komanda telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą. Mes suteiksime nemokamą konsultaciją ir visą jums reikiamą pagalbą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių