Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Uodų naikinimas

profesionalus uodu naikinimas

Mūsų patyrę, licencijuoti ir gerai apmokyti specialistai teikia profesionalias, aukščiausios kokybės vabzdžių naikinimo paslaugas, kurios padeda apsaugoti namų savininkus ir verslo klientus nuo nepatogumus keliančių uodų. PELIAS ekspertai orientuoti į aukštą darbų kokybę, sklandų darbų vykdymo procesą ir ilgalaikį rezultatą.

Vykdydami uodų naikinimą, atsižvelgiame į unikalius klientų poreikius, paruošiame individualią vabzdžių naikinimo programą. Naudojame modernius ir veiksmingus uodų naikinimo būdus, pritaikome visas reikalingas prevencines priemones, vykdome reguliarų monitoringą ir teikiame vertingas rekomendacijas.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Uodų naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Susidūrus su uodais, kurie sukelia nepatogumus namų savininkams, verslo atstovams ir jų klientams bei darbuotojams, geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri turi visas reikiamas žinias ir priemones, įgyvendinant efektyvias uodų kontrolės procedūras. Norint greitai ir efektyviai suvaldyti uodų paplitimą jūsų lauko erdvėje, geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą dėl dezinsekcijos. PELIAS specialistai puikiai išmano uodų elgseną, greitai nustato jų veisimosi šaltinį ir pritaiko tinkamiausią uodų naikinimo būdą.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti uodų naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

Profesionaliam uodų naikinimui naudojame tik pažangius, laiko patikrintus būdus, o vienas efektyviausių – lervų naikinimas biologiniais preparatais, kurie pilami į uodų veisimosi vietas – vandens telkinius.

Siekiant apsaugoti uodų užkrėstus paviršius, terasas ir kitas poilsio zonas, kenkėjų kontrolės darbuotojai vykdo cheminę dezinsekciją, naudojant automatinę rūko sistemą, kurios pagalba purškiami insekticidai, stabdantys uodų gyvavimo ciklą.

Mūsų kvalifikuoti ekspertai laikosi visų saugumo reikalavimų ir siekia maksimalaus rezultato. Tam kad jūsų aplinka būtų apsaugota ištisus metus, mūsų integruota vabzdžių kontrolės programa apima reguliarius patikrinimus ir profilaktinę kontrolę. Kreipkitės į PELIAS kontrolės tarnybą, kad galėtume įvertinti jūsų individualią situaciją, suteikti visą jums reikalingą informaciją bei pasiūlyti geriausią sprendimą.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Uodų kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

  • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
  • patikriname pastatų sandarumą
  • nustatome uodų atsiradimo priežastis ir jų užkrėstus plotus
  • identifikuojame uodų rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

  • Parenkame uodų kontrolės metodus ir priemones.
  • Uodų naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
  • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes ,insektecidines vabzdžių gaudymo lempas, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

  • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
  • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija uodų naikinimui verslo klientams

Didžiausias uodų naikinimo paslaugų poreikis kyla HoReCa ir maisto pramonės sektorių atstovams. PELIAS specialistai turi ilgametę patirtį teikiant profesionalias dezinsekcijos paslaugas įvairiose kaimo turizmo, viešbučių, restoranų, sporto kompleksų, lauko renginių ir kitų tipų erdvėse.

Komercinės nuosavybės objektams su lauko erdvėmis, profesionalus uodų naikinimas padeda išlaikyti aukštą verslo reputaciją, užtikrinti klientų ir darbuotojų patogumą bei apsaugą.

PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba padeda pašalinti uodų atsiradimo priežastis, atlieka išsamų aplinkos patikrinimą, teikia vertingas rekomendacijas ir pritaiko specialų uodų naikinimo planą, orientuotą į ilgalaikį rezultatą. Atliekant dezinsekciją, naudojame tinkamiausias uodų naikinimo metodus ir veiksmingas prevencines priemones. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Jei jums reikalinga profesionali pagalba, skambinkite telefonu (+370) 699 15651, mūsų apmokyta ir patyrusi komanda suteiks nemokamą konsultaciją bei pasiūlys tinkamiausius uodų naikinimo sprendimus.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Uodų naikinimas namuose

Pagrindinė uodų atsiradimo priežastis – stovintis vanduo, kuris susidaro dėl stipraus lietaus, nuotėkių ar užsikimšusių kanalizacijos vietų, taip sudarant palankias veisimosi sąlygas uodams. Nekontroliuojami uodai gali tapti didele ir erzinančia problema bei sukelti nepatogumų poilsiaujant ar organizuojant šventes savo kieme. Todėl jei planuojate baigimo šventę, vestuves, gimtadienio šventę lauke ar tiesiog norite, netrukdomai leisti laiką ar piknikauti savo kieme, kreipkitės į kvalifikuotus uodų kontrolės specialistus.

PELIAS ekspertai atlieka išsamų, potencialių uodų veisimosi vietų, patikrinimą ir įvertinus situaciją pritaiko integruotą vabzdžių kontrolės programą, kuri padės apsaugoti jūsų namus ir šeimą nuo nepageidaujamų kenkėjų. Efektyviam uodų naikinimui taikome kompleksines ir prevencines priemones: į vandens telkinius pilame biologinius lerivicidus, kiemą purškiame specialiais insekticidais nuo uodų, naudojame automatinę rūko sistemą. Po atliktų darbų, vykdome nuolatinį monitoringą, taip galėdami užtikrinti aukščiausią atliktų darbų kokybę ištisus metus.

PELIAS specialistai rekomenduoja, kokių veiksmų galite imtis savarankiškai, kad apsisaugoti nuo uodų ateityje. Pašalinkite stovintį vandenį savo kieme bei uždenkite šiukšlių konteinerius, kad nesikauptų vanduo po lietaus. Ištuštinkite ir apverskite visas talpyklas, kuriose kaupiasi vanduo, įskaitant skardines, indelius, vazonus, kibirus ir kita. Reguliariai valykite lietvamzdžius bei suremontuokite nesandarius vamzdžius.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite uodų naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

Būdami kenkėjų kontrolės rinkos lyderiai Baltijos šalyse, teikiame platų paslaugų asortimentą verslo klientams bei namų savininkams. PELIAS komandos ilgametė patirtis leidžia užtikrinti visapusišką apsaugą nuo kenkėjų, taikant technologiškai pažangius sprendimus, modernią įrangą ir veiksmingiausius metodus.

Sukūrę platų lojalių klientų ratą, siekiame išlaikyti lyderio pozicijas, suteikdami papildomą vertę savo klientams. Nuolat tobuliname savo žinias, siūlome specialias kenkėjų naikinimo programas ir integruotos kenkėjų kontrolės paslaugas, siekiant sumažinti cheminių medžiagų naudojimą ir riziką aplinkai bei žmonių sveikatai.

Mūsų profesionalų atliekamas darbas orientuotas į ilgalaikį rezultatą ir klientų pasitenkinimą, todėl garantuojame aukščiausius standartus atitinkančius kenkėjų naikinimo sprendimus ir neprilygstamą aptarnavimą.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių