Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Kandžių naikinimas

profesionalus kandziu naikinimas

Mūsų kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys specialistai teikia profesionalias, saugias ir aukščiausios kokybės vabzdžių naikinimo paslaugas, padedančias kovoti su kandžių keliamomis problemomis ir daroma žala maisto produktams, žaliavoms, pakuotei ir audiniams.

Atsižvelgiant į kiekvieno kliento unikalią situaciją, padedame priimti tinkamiausią ir geriausiai jo poreikius atitinkantį kandžių kontrolės sprendimą. Vykdant vabzdžių naikinimą jūsų namų ar verslo aplinkoje, atliksime objekto apžiūrą, padėsime nustatyti kandžių užkrėstus plotus ir mastą bei parinksime efektyviausius jų naikinimo būdus ir visas reikalingas prevencines priemones.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Kandžių naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Dėl kandžių keliamos žalos maisto produktams ir audiniams, jie tampa pagrindiniu kenkėju, galinčiu nepataisomai pažeisti ar sunaikinti maisto gaminius, medvilnę, vilną ir iš jų pagamintus produktus. Kadangi kandys sukelia daug problemų namų ūkiams ir verslo savininkams, geriausias sprendimas kreiptis į kenkėjų kontrolės ekspertus, kurie suteiks visas reikiamas priemones, veiksmingam kandžių naikinimui.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti kandžių naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybos teikiamos paslaugos užtikrina veiksmingą kandžių naikinimą visų kategorijų objektuose, naudojant tik pažangiausius rinkoje metodus ir žmogui bei aplinkai saugias priemones.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Profesionaliai kovai su maisto kandimis, paplitusiais maisto gamybos, perdirbimo ir sandėliavimo patalpose, vieninteliai Lietuvoje naudojame kandžių populiacijos kontrolės sistemą “Dismate PE”. Tai itin efektyvi, feromonų pagalba veikianti sistema, kuri sutrikdo kandžių poravimosi procesą, tokiu būdu užkirsdama kelią populiacijos augimui.

Susisiekite su PELIAS kontrolės tarnyba, kad galėtume įvertinti jūsų individualią situaciją, suteikti visą jums reikalingą informaciją bei pasiūlyti geriausią sprendimą.

Kenkėjų kontrolės specialistai atlieka kandžių monitoringą

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Kandžių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus kandžių patekimo į vidų kelius
 • nustatome kandžių užkrėstus plotus
 • identifikuojame kandžių rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame kandžių kontrolės metodus ir priemones.
 • Kandžių naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, insektecidines vabzdžių gaudymo lempas, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija kandžių naikinimui verslo klientams

Didžiausias kandžių naikinimo paslaugų poreikis kyla maisto pramonės ir HoReCa sektoriaus atstovams. PELIAS specialistai teikia profesionalias dezinsekcijos paslaugas, atlikdami vabzdžių kontrolę įvairiose, maisto gamybos ir perdirbimo, tekstilės gamybos, restoranų, viešbučių, maisto prekių pardavimo patalpose, muziejuose.

Kaip kenkėjų kontrolės rinkos lyderiai Baltijos šalyse, pritaikome moderniausius ir visame pasaulyje taikomus kandžių naikinimo ir prevencijos sprendimus savo klientams. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Norėdami apsaugoti įvairius medvilnės, vilnos ir iš jų gaminamus audinius bei maisto produktus nuo kandžių, rinkitės PELIAS kenkėjų kontrolės specialistų taikomą individualizuotą vabzdžių kontrolės programą. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atlieka profesionalią dezinsekciją, nuo kenkėjo stebėsenos, naikinimo iki profilaktikos.

Kandims įsiveisus, naudojame purškiamas aerozolines priemones, feromonines gaudykles bei diegiame kandžių populiacijos kontrolės sistemą “Dismate PE”. Todėl norėdami atsikratyti šių kenkėjų, kreipkitės į mus, padėsime rasti tinkamiausią sprendimą ir rekomenduosime prevencines priemones.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Kandžių naikinimas namuose

Nors kandys nedaro tiesioginės žalos žmonių sveikatai, tačiau pastebėjus šiuos kenkėjus savo namuose, gyventojai dažnai patiria neigiamas emocijas. Skraidančios maistinės ar drabužinės kandys – tai įspėjimas, kad žala jau padaryta, todėl privalu imtis visų būtinų naikinimo ir prevencinių veiksmų patiems arba kreiptis pagalbos į specialistus.

PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba kandžių naikinimui siūlo laiko patikrintas priemones, pavyzdžiui, feromonines gaudykles, kurias galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Dirbdami su mumis, galite būti ramūs dėl kokybiškai ir laiku atlikto darbo bei galutinio rezultato. Siekiant išlaikyti kandžių naikinimo darbų kokybę, vykdome pakartotinę inspekciją bei suteikiame išsamias rekomendacijas dėl kenkėjų prevencijos jūsų namuose.

Norint apsisaugoti nuo kandžių ateityje, mūsų specialistai rekomenduoja savo klientams, nuolat vėdinti patalpas, spintas, palėpes, o ilgesnį laiką sandėliuojamus drabužius laikyti vakuuminėse pakuotėse. Taip pat svarbu išvengti drėgmės, ventiliuoti patalpas, gerai išdžiovinti kilimus ir kitus namų apyvokos reikmenis, kad šie nesudarytų palankių sąlygų kandims veistis.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite kandžių naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

Per ilgametę patirtį, atliekant kandžių naikinimo ir kitų vabzdžių kontrolę, PELIAS įgijo daugelio klientų pasitikėjimą, o mūsų įmonės vardas, tapo ypač gerai žinomas maisto pramonės ir HoReCa sektorių atstovams. Esame pripažinti klientų, kaip patikimi partneriai, vykdantys tik profesionalias ir veiksmingas kenkėjų kontrolės paslaugas.

Taip pat mielai padedame namų savininkams, kurie visada gauna optimaliausią pasiūlymą vabzdžių problemos sprendimui. Mūsų siūlomi metodai ir priemonės dažnai viršija klientų lūkesčius ir padeda išvengti kenkėjų atsiradimo ateityje.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių