Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Musių naikinimas

profesionalus musiu naikinimas

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai teikia profesionalias, aukštos kokybės vabzdžių naikinimo paslaugas, padedančias kovoti su įvairių rūšių musių keliamomis problemomis.

Atsižvelgiant į individualią situaciją, siekiame optimalaus sprendimo savo klientams. Vykdant vabzdžių naikinimą jūsų namų ar verslo aplinkoje, atliksime objekto apžiūrą, padėsime nustatyti musių užkrėstus plotus ir mastą bei parinksime veiksmingiausius musių naikinimo būdus ir reikalingas prevencines priemones.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Musių naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Dėl musėms būdingo greito plitimo ir platinamų ligų pavojaus, kas gali sukelti ne tik nepatogumus, bet ir grėsmę žmonių sveikatai, rekomenduojame kreiptis į kenkėjų kontrolės ekspertus, kurie turi visas reikiamas žinias ir priemones, efektyviam musių naikinimui.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti musių naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybos teikiamos paslaugos užtikrina veiksmingą musių naikinimą visų kategorijų objektuose, naudojant tik pažangiausius rinkoje metodus ir žmogui bei aplinkai saugias priemones.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Aptikus musių populiacijos paplitimo grėsmę kliento objekte, mūsų kvalifikuoti specialistai atlieka profesionalias vabzdžių kontrolės procedūras, taikant cheminius ir mechaninius metodus. Siekiant sudaryti nepalankias sąlygas musių dauginimuisi ir užkirsti kelią jų įsikūrimui kliento patalpose, taikome veiksmingas prevencines priemones ir teikiame vertingas rekomendacijas.

Jei susidūrėte su musių keliamomis problemomis, skambinkite PELIAS specialistams telefonu (+370) 699 15651. Nemokamos konsultacijos metu, išsiaiškinsime jūsų problemas ir poreikius bei padėsime rasti jums naudingiausią sprendimą.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Musių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus musių patekimo į vidų kelius
 • nustatome musių užkrėstus plotus
 • identifikuojame musių rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame musių kontrolės metodus ir priemones.
 • Musių naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, insektecidines vabzdžių gaudymo lempas, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija musių naikinimui verslo klientams

Didžiausias vabzdžių kontrolės paslaugų poreikis kyla namų savininkams bei maisto pramonės ir HoReCa verslo sektorių atstovams. PELIAS specialistai turi ilgametę patirtį, atliekant musių kontrolės paslaugas maisto gamybos ir perdirbimo, restoranų, viešbučių, mokyklų, kavinių ir kitose patalpose.

Kaip kenkėjų kontrolės lyderiai Baltijos šalyse, pritaikome pažangiausius ir praktikoje veiksmingiausius musių naikinimo ir prevencijos sprendimus savo klientams. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Norėdami apsaugoti savo gaminamus ir sandėliuojamus produktus nuo musių, rinkitės PELIAS kenkėjų kontrolės specialistų taikomą individualizuotą vabzdžių kontrolės programą.

Mūsų patyrę darbuotojai atlieka profesionalią dezinsekciją, kurią sudaro priemonių kompleksas, apimantis profilaktiką, musių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Todėl norėdami gauti patikimą pagalbą, kreipkitės į mus – išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Musių naikinimas namuose

Jei pastebėjote keletą triukšmingų musių savo namuose, tai yra įspėjimas, kad reikia imtis prevencinių veiksmų. Kadangi yra daugybė musių rūšių, nuo vaisinės muselės iki paprastosios kambarinės musės, mūsų patyrę specialistai pirmiausia identifikuoja vabzdžių rūšį ir nustato užkrėtimo lygį, tada parenka veiksmingiausius metodus jų naikinimui. Dažniausiai naudojame moderniausias gaudymo lempas, lipnias priemones ir kitą inventorių.

Mūsų kenkėjų kontrolės tarnyba, atlikdama musių naikinimą jūsų namuose, užtikrina sklandų procesą, kokybiškai ir laiku atliktą darbą, orientuotą į ilgalaikę vertę. Siekiant užtikrinti atliktų darbų kokybę, esant poreikiui, vykdome pakartotinį vertinimą bei suteikiame išsamias rekomendacijas kenkėjų prevencijai jūsų namuose.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite musių naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

PELIAS kvalifikuoti specialistai išsiskiria atsakingu požiūriu į savo darbą, turi visas reikiamas žinias ir ilgametę patirtį teikiant su kenkėjų kontrole susijusias paslaugas.

Nuolat tobulėdami savo vykdomoje veikloje, naudojame pažangiausias technologijas, taikome inovatyvius, individualizuotus sprendimus, kad galėtume padėti namų savininkams bei verslo klientams kovoti su vabzdžiais ir kitais kenkėjais.

Dėka atsakingo darbo ir aukščiausių kokybės standartų, tapome rinkos lyderiais ir įgijome klientų pasitikėjimą.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo sprendimą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių