Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Graužikų naikinimas taikant saugius ir veiksmingus metodus

Graužikų kontrolės specialistai atliekantys pelių ir žiurkių naikinimą Lietuvoje

Mūsų kvalifikuoti ir patyrę kenkėjų kontrolės specialistai, laikydamiesi visų saugumo priemonių ir geriausių praktikų, teikia profesionalias ir veiksmingas graužikų naikinimo ir prevencijos paslaugas.

Atsižvelgiant į unikalius kliento poreikius, įgyvendiname graužikų kontrolės programą, kuri padeda apsaugoti maisto žaliavas ir produktus nuo graužikų užkrėtimo bei jų platinamų ligų pavojaus. Atlikdami deratizaciją, taikome kompleksines priemones, apimančias graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus bei veiksmingas prevencines priemones.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite graužikų naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Žiurkių ir pelių naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Graužikų kontrolės poreikis kyla dėl jiems būdingo spartaus populiacijos plitimo ir užkrečiamų ligų pavojaus, kas sukelia žalą namų savininkams ir sąlygoja didelius nuostolius įvairių verslo sektorių atstovams.

Žiurkių ir pelių kontrolė padeda apsaugoti žaliavas, vaiskrūmius, maisto produktus, krovinius, užkrėstų struktūrų ar pastatų vientisumą bei žmonių sveikatą. Todėl geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri padės apsisaugoti nuo graužikų keliamų problemų.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti graužikų naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

Kaip kenkėjų kontrolės lyderiai Baltijos šalyse, PELIAS specialistai taiko veiksmingus, saugius ir patikimus deratizacijos metodus, įskaitant cheminius, mechaninius, biologinius ir kompleksinius. Turėdami platų spąstų, lipnių juostų ir kitų produktų asortimentą, galime pasiūlyti efektyviausius pelių ir žiurkių kontrolės sprendimus.

Mūsų atliekamos deratizacijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • graužikų identifikavimą
 • graužikų naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Norėdami gauti profesionalias graužikų kontrolės paslaugas, kreipkitės į PELIAS specialistus, kurie suteiks nemokamą konsultaciją, padės identifikuoti graužikus, jų keliamas problemas bei pasiūlys tinkamiausius jūsų problemos sprendimo būdus.

Kenkėjų kontrolės specialistai deda vyliaus stoteles graužikų kontrolei

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Graužikų kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų graužikų kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus graužikų patekimo į vidų kelius
 • nustatome graužikų užkrėstus plotus
 • identifikuojame žiurkių ar pelių rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų graužikų kontrolės planą.

 • Parenkame graužikų kontrolės metodus ir priemones
 • Graužikų naikinimui parenkame tinkamiausius mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant gyvagaudžius spąstus., vyliaus stoteles ir lipnias priemones bei naudojame naikinančias chemines medžiagas – rodenticidus.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Deratizacijos paslaugos graužikų naikinimui verslo klientams

Kenkėjų kontrolės tarnyba PELIAS, jau daugiau nei 15 metų, rūpinasi verslo klientų reputacija, padedama spręsti įvairias, su graužikais ir kitais kenkėjais, susijusias problemas. Specializuotos, aukštos kokybės deratizacijos paslaugos užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo pelių ir žiurkių sandėliuose, gamyklose, restoranuose, viešbučiuose, prekybos vietose, medicinos ir švietimo įstaigose bei kitose graužikų paplitimo vietose.

Vykdydami deratizacijos paslaugas, naudojame įvairių naikinimo ir prevencinių priemonių kompleksą, kurį sudaro profilaktika, stebėjimas, atbaidymas ir naikinimas. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus. Visas kenkėjų kontrolės paslaugas teikiame laikydamiesi valstybinės kontrolės institucijų patvirtintų reikalavimų ir rekomendacijų.

Jei ieškote profesionalų, kurie suteiks patikimą apsaugą nuo žiurkių ir pelių, susisiekite su PELIAS komanda ir mūsų specialistai pateiks komercinį pasiūlymą, pritaikytą jūsų specifiniams poreikiams.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Pelių ir žiurkių naikinimas namuose

Graužikai ne tik naikina jūsų turtą, bet ir perneša įvairias ligas, o didesnės žiurkės dažnai yra agresyvios, pavojingos žmonėms ir naminiams gyvūnams. Todėl patariama nedelsti ir kuo greičiau imtis šių kenkėjų naikinimo jūsų namuose. Jei nepavyksta graužikų išnaikinti savarankiškai, kreipkitės pagalbos į PELIAS specialistus, kurie visada pasiruošę jums padėti.

Mūsų kenkėjų kontrolės tarnyba siūlo inventorių, skirtą graužikų gaudymui, naikinimui ir prevencijai jūsų patalpose. Identifikavus pelių ar žiurkių atsiradimo vietas, naudojamos vyliaus dėžutės, lipnios gaudyklės, gyvagaudžiai spąstai ir ultragarsiniai prietaisai.

Norėdami užkirsti kelią tolimesniam graužikų plitimui jūsų namuose, rekomenduojame laikytis profilaktinių priemonių: užsandarinti visas angas ir plyšius, naudojant groteles ir metalinį smulkų tinklelį bei atlikti patalpų, ypač rūsio, deratizaciją. Tinkamai prižiūrint ir valant rūsį, dažniausiai pašalinamos graužikų atsiradimo priežastys.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

Pelė lauke tarp lapų

Jei pageidaujate gauti individualią situaciją atitinkantį pasiūlymą, susisiekite su PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertais, mes suteiksime visą reikiamą informaciją ir pateiksime priimtiniausią pasiūlymą jums ar jūsų verslui.

Graužikų kontrolės paslaugų kaina

Graužikų kontrolės kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip objekto dydis, kenkėjų išplitimo apimtis ir užkrėtimo lygis, ar tai yra gyvenamasis, ar komercinis pastatas, kokie metodai ir priemonės bus taikomi kenkėjų naikinimui.

Komercinės paskirties objektams dažnai taikomi kompleksiniai graužikų naikinimo metodai bei atliekamas monitoringas, siekiant išvengti tolimesnio graužikų atsiradimo. Pelių ir žiurkių naikinimo gyvenamosiose patalpose kaina taip pat priklauso nuo objekto dydžio, naikinimo būdų bei paplitimo, nes graužikai gali patekti į tokias vietas, kur naikinimas gali užtrukti ilgiau nei planuota.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite kenkėjų naikinimą PELIAS graužikų kontrolės profesionalams

Mūsų patyrę kenkėjų kontrolės specialistai pelnė klientų pasitikėjimą teikdami aukščiausios kokybės paslaugas, taikydami veiksmingus metodus ir pažangias technologijas kovojant su graužikais.

Kaip rinkos lyderiai, nuolat tobuliname savo žinias ir ieškome inovatyvių, naujų kenkėjų naikinimo būdų ir priemonių, remiamės užsienio šalių patirtimi, kad galėtume pritaikyti geriausią praktiką Lietuvoje. Mūsų teikiamos paslaugos orientuotos tik į aukščiausius standartus, daugelį technikų naudojame vieninteliai Lietuvoje, todėl galime padėti išspręsti bet kokio masto problemas.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią graužikų naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių