Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Terminis apdorojimas karščiu visoje Lietuvoje

Šildytuvai terminiam apdorojimui karščiu naikinti kenkėjus

PELIAS yra vienintelė kenkėjų kontrolės tarnyba Lietuvoje, teikianti terminio apdorojimo karščiu paslaugas. Tai visiškai netoksiškas kenkėjų naikinimo metodas, garantuojantis 100% vabzdžių sunaikinimą tą pačią dieną.

Mūsų kvalifikuoti specialistai sėkmingai taiko karščio technologiją daugelyje maisto gamybos įmonių kenkėjų kontrolei, sandėliuojamų produktų apsaugai, patalinių blakių naikinimui, taip pat apdorojant eksportuojamus krovinius, įskaitant medieną ir medines pakavimo medžiagas bei išduoda sertifikatus.

Kodėl rinktis terminį apdorojimą

Sunaikina vabzdžius visose jų vystymosi stadijose.

Nepažeidžia patalpų paviršių ir įrangos.

Visiškai netoksiška, nėra naudojami cheminiai preparatai.

Terminio apdorojimo paslaugos

Terminis apdorojimas karščiu – tai ekologiškas (netoksiškas) vabzdžių ar kitų kenkėjų kontrolės metodas, pagrįstas patalpų ar pastatų šildymu iki iš anksto nustatytos temperatūros. Terminis apdorojimas garantuoja 100% rezultatą, naikinant blakes, kandis ir kitus vabzdžius visose jų vystymosi stadijose. Priešingai nei naudojant chemines priemones, vabzdžiai negali įgyti imuniteto šiam kontrolės metodui.

Termo apdorojimas leidžia pasiekti visas nežinomas ir sunkiai prieinamas kenkėjų buvimo vietas. Apdorojimą karščiu taikome visų tipų patalpose: daugelyje maisto ir pašarų gamybos įmonių, sprendžiant patalinių blakių keliamas problemas viešbučiuose, naikinant grūdų kenkėjus, taip pat statybinės ir apdailos medienos paruošimui.

Pasirinkus apdorojimą karščiu, PELIAS specialistai garantuoja visišką vabzdžių sunaikinimą iš pirmo karto.

Priklausomai nuo objekto dydžio kaitinimas trunka nuo 24 iki 48 valandų, o patalpos gali būti prieinamos viso proceso metu. Trumpas procedūros laikas ir galimybė patalpas bei įrangą naudoti iš karto po apdirbimo leidžia maksimaliai sumažinti prastovų laiką. Jei neįmanoma ar nereikia kaitinti viso objekto, taikome dalinį patalpų kaitinimą.

Terminis apdorojimas taip pat patvirtintas kaip tarptautinio fitosanitarinio valdymo priemonė medienos apdorojimui pagal ISPM 15 standartą. PELIAS specialistų karščiu apdorota produkcija atitinka fitosanitarinius importuojančios šalies reikalavimus.

PELIAS apdorojimą karščiu dažniausiai taiko:

 • Medienai ir medinėms pakuotėms
 • Patalinių blakių naikinimui
 • Sandėliuojamų produktų apsaugai
 • Jūrinių konteinerių šildymui ir reikiamos temperatūros palaikymui
 • Gamybinių įmonių patalpose
 • Paukštynuose

Apdorojimo karščiu privalumai:

 • Sunaikina 100% vabzdžių tą pačią dieną
 • Ekologiškas (nenaudojamos cheminės priemonės)
 • Procedūra trunka ne ilgiau nei 48 valandas
 • Nėra pašalinio procedūros poveikio
 • Pasiekia ir pasislėpusius kenkėjus
 • Nereikalingas papildomas pasiruošimas (patalpoje gali likti elektroniniai prietaisai)
 • Apdorojama patalpa išlieka prieinama
 • Diskretiškas
 • Gali būti atliekama bet kuriuo metų laiku

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Palečių ir kitų medienos gaminių apdorojimas karščiu (HT) pagal ISPM-15

ISPM-15 yra tarptautinė fitosanitarinė priemonė, sukurta Tarptautinės augalų apsaugos konvencijos (angl. IPPC). ISPM-15 standartas reikalauja apdoroti medieną, kuri yra storesnė nei 6 mm ir naudojama prekių gabenimo procese. Iš esmės šio standarto reikalavimuose numatytos priemonės apsaugo ekosistemas nuo svetimų kenkėjų užkrėtimo ir yra taikomi visoms medinėms pakavimo medžiagoms: padėklams, rėmams, pakavimo dėžėms ir kt.

Nepriklausomai nuo medienos rūšies, ISPM-15 taisyklėse nurodyta, kad visos, tarptautinėje prekyboje naudojamos medienos pakuotės, turi būti fumiguotos arba apdorotos termiškai.

Terminis apdorojimas yra efektyviausias kenkėjų naikinimo būdas, garantuojantis greitą ir saugią eksportuojamų produktų apsaugą nuo įvairių tipų kenkėjų.

Paletėms, medžio rėmams, dėžėms ir kitoms medinėms pakuotėms apdoroti taikomas kaitinimas ne žemesnėje nei 56 ºC temperatūroje ir ne trumpiau nei 30 minučių. Tokiu būdu užtikrinama, kad karštis pasiektų medienos šerdį ir būtų sunaikinti visi kenkėjai.

Palečių ir kitų medienos gaminių apdorojimas karščiu (HT) pagal ISPM-15

PELIAS taikomos terminio apdorojimo sistemos

ThermoNox sistema – mūsų naudojama Vokietijoje patentuota technologija, pagal kurią nedideli mobilūs elektriniai kaitintuvai yra išdėstomi pastato viduje.

“PELIAS-Heatspot” – mūsų specialistų sukurta mobili jūrinių konteinerių šildymo sistema, kuri leidžia atlikti fumigaciją kroviniams naudojant fosfino dujas, esant žemesnei nei 10 ºC lauko temperatūrai.

Terminio apdorojimo karščiu specialistai

PELIAS aukštos kvalifikacijos technikų komanda turi daugiau nei 15 metų patirtį teikdama terminio apdorojimo paslaugas, šalinant kenkėjus bei užtikrinant fitosanitarinių reikalavimų laikymąsi ir saugų prekių eksportą.

Mes didžiuojamės, kad esame patikima kenkėjų kontrolės įmonė daugeliui maisto perdirbimo, žemės ūkio, logistikos ir apgyvendinimo sektoriaus organizacijų. Iš konkurentų išsiskiriame ir esame gerai žinomi dėl savo profesionalių žinių, modernių technologijų ir puikaus klientų aptarnavimo.

Dėl platesnės informacijos apie teikiamas terminio apdorojimo paslaugas susisiekite su mumis telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą. Mūsų specialistai padės rasti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į jūsų individualią situaciją ir poreikius.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių