Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Kurmių kontrolė ir apsauga

profesionali kurmiu kontrole

Mūsų kvalifikuoti kenkėjų naikinimo specialistai teikia profesionalias kurmių kontrolės paslaugas skirtas apsaugoti jūsų namų aplinką nuo jų daromos žalos vejai, daržams ir sodams.

Sudėtingas, kantrybės ir žinių reikalaujantis kurmių kontrolės procesas daug paprastesnis dirbant su savo srities profesionalais. Naudodami laiko patikrintus metodus ir veiksmingas priemones, randame kurmių atsiradimo priežastis bei atliekame prevenciją, taip apsaugodami klientų nuosavybę ir užtikrindami geriausią rezultatą.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite kurmių kontrolės inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Kurmių gaudymo paslaugos visoje Lietuvoje

Kurmiai yra priskiriami naudingųjų gyvūnų kategorijai, kurie gaudo įvairius kenkėjus ir apsaugo nuo jų augalus, tačiau rausdami žemę kurmiai gali padaryti nemažai žalos jūsų aplinkai. Žalinga kurmių veikla ir infekcijų platinimo pavojus skatina reguliuoti šių kenkėjų skaičių, ypač daržuose, soduose, gėlynuose ir vejose. Todėl paprastai žmonės pradeda kurmių naikinimą patys.

Savarankiškai atsikratyti kurmių yra sudėtinga, todėl geriausias sprendimas – kreiptis pagalbos į savo srities profesionalus. PELIAS specialistai, sukaupę ilgametę patirtį kenkėjų naikinimo srityje, operatyviai ir kokybiškai atlieka kurmių kontrolės paslaugas visoje Lietuvoje.

Siekiant efektyvaus kurmių gaudymo jūsų aplinkoje, mūsų darbuotojai pirmiausiai nustato kurmių judėjimo takus, atlieka stebėjimą bei pritaiko tinkamiausias apsaugos priemones, leidžiančias pasiekti geriausią rezultatą.

Populiariausia, veiksmingiausia ir dažniausiai naudojama kurmių gaudymo priemonė – spąstai. Nors spąstai būna įvairiausių rūšių ir konstrukcijų, PELIAS specialistai naudoja tik aukštos kokybės amerikiečių gamybos spąstus, kurie yra pagaminti iš standžios plieninės vielos ar plastiko. Šie spąstai yra saugesni ir lengvesni nei tradiciniai, o svarbiausia efektyvūs. Spąstai spendžiami nuolat kurmių naudojamuose tuneliuose, ypač jų išsišakojimų vietose. Tai daug pastangų ir laiko reikalaujantis darbas, todėl geriausias laikas gaudyti kurmius yra pavasarį arba rudenį, kai jie yra aktyviausi.

Bendradarbiaudami su PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba galite išvengti ilgo ir sunkaus darbo gaudant kurmius savo jėgomis. Todėl, jei susidūrėte su kurmių keliamomis problemomis, nedelskite ir skambinkite mums telefonu (+370) 699 15651, PELIAS komanda pasiruošusi jums padėti.

PELIAS specialistai atlieka kurmių kontrolę

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Kurmių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų kurmių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

  • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
  • nustatome kurmių judėjimo takus

Kurmių gaudymas

Parengiame individualų kurmių kontrolės planą.

  • Parenkame kurmių kontrolės metodus ir priemones
  • Kurmių gaudymui naudojame spąstus, o jų atbaidymui repelentus.

Pakartotinė patikra

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

  • Atliekame tolimesnį stebėjimą, vykdydami objekto būklės monitoringą
  • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija
Kurmis išrausęs žemę

Jei pageidaujate gauti individualią situaciją atitinkantį pasiūlymą, susisiekite su PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertais, mes suteiksime visą reikiamą informaciją ir pateiksime priimtiniausią pasiūlymą jums ar jūsų verslui.

Kurmių kontrolės paslaugų kaina

Kurmių kontrolės kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Svarbiausi veiksniai yra sklypo ploto dydis, kurmių paplitimo mastas ir atliekamų darbų sudėtingumas. Paprastai profesionalios kurmių kontrolės paslaugos kaina gali svyruoti nuo 100 eurų už vieną arą, priklausomai nuo kurmių padarytos žalos.

PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybos specialistai turi profesionalių žinių ir įgūdžių, kuriuos pasitelkiame gaudant kurmius, ir nors darbas dažnu atveju yra sudėtingas, mūsų siūloma paslaugų kaina yra konkurencinga, o rezultatas akivaizdus.

Patikėkite kurmių gaudymą PELIAS kenkėjų kontrolės profesionalams

Esame pripažinti savo klientų kaip patikimi, atsidavę savo darbui specialistai, kurie visada pasiruošę išgirsti jūsų problemą bei užtikrinti sklandų kurmių kontrolės procesą ir geriausią rezultatą.

Didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimui – teikiame nemokamas konsultacijas – esame lankstūs ir profesionalūs, todėl visada operatyviai sprendžiame, bet kokias, su kurmių kontrole, susijusias problemas.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti užkirsti kelią kurmių daromai žalai, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių