Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Medienos kenkėjų kontrolė taikant veiksmingus metodus

Medienos kenkėjas juodas vabalas baltame fone

Mūsų licencijuoti kenkėjų kontrolės specialistai atlieka profesionalias medienos kenkėjų naikinimo paslaugas, skirtas apsaugoti medieną ir jos produktus, medines pakuotes, medienos pagrindo struktūras bei pastatus.

Medžio kenkėjų kontrolė yra sudėtingas, specialios įrangos ir saugumo priemonių reikalaujantis procesas, todėl geriausia kreiptis į šios srities profesionalus. PELIAS ekspertai yra pasiruošę atsižvelgti į kliento individualią situaciją ir poreikius, siūlydami tik inovatyvius ir efektyvius medienos kenkėjų naikinimo ir prevencijos sprendimus.

PELIAS taikomi medienos kenkėjų kontrolės sprendimai

Medienos fumigacija

Efektyvus medienos apdirbimas fosfino dujomis, nepažeidžiant jos paviršiaus ir išsaugant kokybę.

Medienos terminis apdorojimas (HT)

Ekologiškas medienos apdirbimas, naudojant karščio technologiją.

MABI® technologija

Inovatyvus medienos apdirbimas, naudojant pažangiausią MABI technologiją.

Platesnė informacija apie medienos kenkėjų kontrolės būdus

Sužinoti daugiau

Medienos kenkėjų naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Norint apsaugoti medienos gaminius ir užkrėstų struktūrų ar medinių pastatų vientisumą, medienos kenkėjų kontrolė ir prevencija yra neišvengiama. PELIAS profesionalų siūlomos medienos kenkėjų naikinimo paslaugos padės rasti sprendimą ir veiksmingiausią būdą, sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas.

Prieš imantis bet kokių kenkėjų naikinimo metodų, būtina nustatyti, medienai žalą darančių, kenkėjų rūšį. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai nuodugniai apžiūri visas prieinamas pastatų ar medžio gaminių vietas, kad galėtų identifikuoti kenkėjus ir aptikti medienos užkrėtimo požymius.

Atsižvelgiant į nustatytą medienos kenkėjų rūšį ir jų paplitimo mastą, pagrindinis dėmesys yra skiriamas kenkėjų kolonijoms ir jų augimo kontrolei, sutrikdant medienos kenkėjų vystymąsi. Šių kenkėjų naikinimui, mūsų ekspertai naudoja specialias priemones: atlieka fumigaciją, terminį apdorojimą karščiu ir taiko inovatyvią, pasaulyje pripažintą, MABI technologiją.

Mes vieninteliai Lietuvoje atliekame terminį medienos apdorojimą karščiu bei siūlome MABI® technologiją – metodus, kurie visame pasaulyje taikomi kaip veiksmingiausi medienos kenkėjų naikinimo būdai.

Medienos kenkėjų plitimas gali būti nepastebėtas gana ilgai, o medžio viduje esantys organizmai, sukelti didelę žalą medienai ir jos gaminiams. Dėl ypač sudėtingo ir specializuoto medienos kenkėjų naikinimo proceso, kreipkitės pagalbos į specialistus.

PELIAS komanda jau daugelį metų dirba įvairių kenkėjų naikinimo srityje ir nuolat ieško moderniausių ir efektyviausių sprendimų savo klientams.

Mūsų ekspertai konsultuoja sandėlių valdytojus, krovinių vežėjus ir pastatų savininkus bei padeda vykdyti medienos kenkėjų prevenciją. Susisiekite su mumis, kad galėtume identifikuoti žalą ir pritaikyti geriausius sprendimus jūsų individualiai situacijai.

Kenkėjų kontrolė medienos sandėlyje

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Medienos kenkėjų kontrolės sprendimai

Medienos produkcija paruosta apdirbimui naudojant fumigaciją

Medienos fumigacija

Medienos apdirbimas, atliekamas fosfino dujomis, siekiant sunaikinti joje esančius kenksmingus organizmus, nepažeidžiant produktų kokybės.

Norint eksportuoti produktus į kitas šalis, mūsų specialistai atlieka fumigaciją iš medienos pagamintoms pakavimo dėžėms bei išduoda fumigacijos sertifikatą, atitinkantį fitosanitarinius reikalavimus.

Medienos terminis apdorojimas (HT)

Ekologiškas medienos apdirbimas, atliekamas naudojant karščio technologijas, padedančias sunaikinti medienos kenkėjus. Priklausomai nuo reikalavimų, medinei pakavimo medžiagai apdoroti, naudojamas medienos terminis metodas pagal ISPM15 reikalavimus.

PELIAS specialistai yra vienintelė kenkėjų kontrolės tarnyba, atliekanti terminį apdorojimą Lietuvoje ir išduodanti atliktos paslaugos sertifikatą.

Ekologiškas medienos terminis apdorojimas karščiu
Medienos apdirbimas naudojant MABI® technologiją

Medienos kenkėjų naikinimas naudojant MABI® technologija

Inovatyvus medienos apdirbimas, atliekamas naudojant pažangiausius MABI įrankius, užtikrinančius ilgalaikę apsaugą nuo medienos kenkėjų.

Pašalinus pažeistos medienos dalis, gręžiamos skylės, sukuriant aktyvias zonas, kad būtų pašalintos kenkėjų lervos, kurių neįmanoma pasiekti apdorojant paviršių. Į aktyvias zonas įpurškiamas medienos kenkėjų naikinimo tirpalas ir galiausiai ant medinių paviršių purškiami insekticidai, kurie sunaikina visus aplink esančius medienos kenkėjus.

PELIAS specialistai dažniausiai fumiguoja medieną, skirtą:

  • medinių/rąstinių pastatų statybai
  • statybinių konstrukcijų elementų gamybai
  • pastatų vidaus ir išorės apdailai
  • prekių pakavimui ir transportavimui

Medienos ir jos gaminių apsauga verslo klientams

PELIAS specialistai siūlo kokybiškas ir saugias medienos apdorojimo paslaugas įvairiems verslo sektoriams bei išduoda fumigacijos ir terminio apdorojimo sertifikatus. Po mūsų atliktų medienos kenkėjų naikinimo darbų nelieka jokių cheminių medžiagų, kvapų ir kitų nepageidaujamų pokyčių.

Daugelyje šalių galioja apribojimai medienai bei pakavimo ir paletavimo medžiagoms, kurios pagamintos iš medžio. Šios šalys neįsileidžia importuojamų prekių, kurių pakuotės nėra termiškai arba chemiškai apdorotos. Todėl norint įvežti medieną ir jos gaminius į kitas šalis, krovinys privalo būti fumiguotas arba termiškai apdorotas, priklausomai nuo šalyje priimtų reikalavimų.

Jeigu susidūrėte su medienai žalą darančiais kenkėjais, ar jums reikalingas fumigacijos arba terminio apdorojimo sertifikatas, kreipkitės į PELIAS ekspertus, mes pasiruošę jums padėti.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

Medienos kenkėjų naikinimas namuose

Medienos kenkėjai yra didelis iššūkis namų savininkams, nes jie daro žalą ne tik medžio gaminiams, malkoms ar mediniams baldams, tačiau gali rimtai pažeisti medinių namų, sodybų, pirčių, ūkinių pastatų sienas, pamatus ar stogą. Todėl būtina nedelsti, pradėti naikinti kenkėjus bei imtis prevencinių priemonių, kol neiškilo rimtas pavojus pastatų būklei ar medienos gaminių tvirtumui ir vientisumui.

Patiems nustatyti problemos dydį ir parinkti sprendimo būdus ypač sudėtinga, todėl mūsų patyrę kenkėjų kontrolės specialistai padeda identifikuoti kenkėjų rūšį, nustatyti užkrėstumo lygį ir rasti efektyviausias priemones jūsų problemos sprendimui.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

Patikėkite medienos kenkėjų naikinimą profesionalams

Jau daugelį metų, PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba savo klientams padeda kovoti su medienos kenkėjų keliamomis problemomis bei nuolat ieško praktikoje veiksmingiausių metodų, kaip užkirsti kelią galimiems nuostoliams.

Mūsų įgyta patirtis ir žinios leidžia lygiuotis į aukščiausius, pasaulyje taikomų, kenkėjų naikinimo metodų standartus, kas leidžia viršyti klientų lūkesčius. Dėl mūsų atsakingo požiūrio į darbą ir orientacijos į maksimalų rezultatą, įgijome daugelio klientų pasitikėjimą.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią medienos kenkėjų kontrolės programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių