Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Blakių naikinimas

profesionalus blakiu naikinimas

Mūsų kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys specialistai teikia profesionalias, aukščiausios kokybės vabzdžių naikinimo paslaugas, siekiant maksimaliai apsaugoti klientų sveikatą bei jų aplinką nuo blakių. PELIAS komanda orientuota į ilgalaikį rezultatą, todėl taikome specializuotus kenkėjų kontrolės sprendimus, geriausiai atitinkančius klientų situaciją ir poreikius.

Vykdant vabzdžių naikinimą jūsų namų ar verslo aplinkoje, atliksime objekto apžiūrą, nustatysime kenkėjų užkrėtimo mastą bei parinksime veiksmingiausius blakių naikinimo būdus ir pritaikysime visas reikalingas prevencines priemones.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Blakių naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Didžiausia blakių užsikrėtimo rizika galima namų savininkams bei verslo sektoriams, kurie teikia apgyvendinimo ir transportavimo paslaugas. Jei pastebėjote galimus blakių buvimo požymius, nedelsiant kreipkitės į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri turi reikalingas žinias ir priemones, įgyvendinti veiksmingą blakių naikinimą užkrėstose patalpose.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti blakių naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

PELIAS specialistų teikiamos blakių naikinimo paslaugos atliekamos naudojant tik pažangiausius rinkoje metodus ir priemones, kurios nėra kenksmingos žmonių sveikatai ir aplinkai. Visos PELIAS taikomos kompleksinės blakių naikinimo priemonės yra orientuotos į greitą kenkėjų žalos sumažinimą ir ilgalaikį rezultatą.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Efektyviausias blakių naikinimo būdas – terminis apdorojimas karščiu, kurį gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai. Terminis apdorojimas yra saugus ir ekologiškas blakių naikinimo metodas, garantuojantis 100% kenkėjų sunaikinimą tą pačią dieną. PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba yra vienintelė Lietuvoje teikianti terminio apdorojimo paslaugas.

Nepriklausomai nuo blakių padarytos žalos masto, susisiekite su PELIAS kontrolės tarnyba, kad galėtume išsiaiškinti jūsų individualią situaciją bei pasiūlyti jums tinkamiausią sprendimą.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Blakių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus blakių patekimo į vidų kelius
 • nustatome blakių atsiradimo priežastis ir jų užkrėstus plotus
 • identifikuojame blakių rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame blakių kontrolės metodus ir priemones.
 • Blakių naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija blakių naikinimui verslo klientams

Didžiausias blakių naikinimo paslaugų poreikis kyla dažnai žmonių lankomose vietose bei HoReCa, logistikos ir viešojo sektorių atstovams. PELIAS specialistai turi ilgametę patirtį atliekant blakių naikinimo paslaugas įvairiose apgyvendinimo įstaigose, viešbučiuose, sveikatos priežiūros įstaigose, universitetuose, transporto priemonėse.

Kaip kenkėjų kontrolės rinkos lyderiai Baltijos šalyse, turime visas galimybes pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančias technologijas ir visame pasaulyje taikomus modernius blakių naikinimo ir prevencijos sprendimus savo klientams. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Norėdami apsaugoti savo verslo reputaciją ir klientus nuo blakių, rinkitės PELIAS kenkėjų kontrolės specialistų taikomą individualizuotą vabzdžių kontrolės programą. Mūsų apmokyta komanda, laikydamasi visų saugumo reikalavimų, atlieka dezinsekciją, taikant mechaninius, fizinius, biologinius metodus bei vieninteliai Lietuvoje siūlo terminį apdorojimą karščiu.

Jei jums reikalinga profesionali pagalba, skambinkite telefonu (+370) 699 15651, esame pasiruošę pasiūlyti optimaliausią sprendimą už konkurencingą kainą.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Blakių naikinimas namuose

Nors blakių rūšių yra daug, paprastai susiduriama su patalinėmis blakėmis, kurias dažniausiai atsivežame į namus po nakvynės viešbučiuose ar apsilankymo viešose vietose. Blakės yra pavojingos dėl savo įkandimų, po kurių ant odos atsiranda bėrimas, niežėjimas ar tinimas, dažnai pasireiškia alerginė reakcija. Pastebėjus blakes savo namuose, reikia kreiptis į profesionalus, nes sunaikinti šiuos vabzdžius, naudojant parduotuvėse parduodamas priemones, nėra įmanoma.

PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba, atsižvelgdama į patalpų pobūdį, kenkėjų gausumą, parenka tinkamiausias dezinsekcijos ir monitoringo priemones. Blakių naikinimui siūlome laiko patikrintas priemones, naudojame ilgalaikio veikimo insekticidus. Po atliktų vabzdžių naikinimo darbų, vykdome pakartotinę inspekciją, taip galėdami užtikrinti aukščiausią atliktų darbų kokybę ir įvertinti pasiektą rezultatą.

Norint apsisaugoti nuo blakių ateityje, mūsų specialistai rekomenduoja išlaikyti švarą savo namuose, ypač miegamuosiuose. Svarbiausia, dažnai vėdinti patalpas, čiužinius ir visą patalynę skalbti aukštesnėje kaip 60 °C temperatūroje bei laikytis kitų įmanomų prevencinių priemonių.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite blakių naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

PELIAS profesionalai, jau daugiau nei 15 metų, teikia kenkėjų kontrolės paslaugas įvairiems verslo sektoriams bei namų savininkams. Siekdami aukščiausios atliekamų paslaugų kokybės bei išskirtinio aptarnavimo, didžiuojamės pelnę klientų pasitikėjimą visose Baltijos šalyse.

Sukūrę platų lojalių klientų ratą, siekiame išlaikyti lyderio pozicijas, suteikdami papildomą vertę savo klientams. Todėl nuolat tobulindami savo vykdomą veiklą, taikome pažangiausias technologijas ir siūlome inovatyviausius rinkoje sprendimus bei priemones, kas dažnai viršija klientų lūkesčius ir padeda išvengti kenkėjų atsiradimo ateityje.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių