Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Skruzdėlių naikinimas

profesionalus skruzdziu naikinimas

Mūsų kvalifikuoti, patyrę ir patikimi kenkėjų kontrolės specialistai teikia profesionalias, saugias, į aukščiausią kokybę orientuotas vabzdžių naikinimo paslaugas, padedančias kovoti su skruzdėlių keliamomis problemomis jūsų namų ir verslo aplinkoje.

PELIAS ekspertai atlieka išsamų objekto patikrinimą, padeda identifikuoti skruzdėlių atsiradimo šaltinį bei atsižvelgdami į skruzdžių rūšį, parenka tinkamiausią naikinimo metodą ir profilaktines priemones. Vykdydami skruzdėlių naikinimą, paruošiame specialų paslaugų planą, pritaikytą kliento konkretiems poreikiams bei vykdome reguliarią stebėseną, užtikrinant kokybišką, atliktų paslaugų rezultatą.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite vabzdžių naikinimo inventorių

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto kenkėjų naikinimui ir prevencijai už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Skruzdžių naikinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Skruzdėles sunku kontroliuoti dėl jų kuriamų naujų kolonijų bei aktyvios migracijos į kitas kolonijas, todėl šie vabzdžiai yra viena didžiausių problemų tiek namų savininkams, tiek verslo atstovams. Norint greitai ir efektyviai suvaldyti skruzdėlių paplitimą, geriausias sprendimas – kreiptis į patikimą kenkėjų kontrolės tarnybą, kuri išmano skirtingų tipų skruzdėlių biologines savybes, parenka tinkamiausią vabzdžių naikinimo strategiją bei pritaiko efektyviausią skruzdėlių naikinimo būdą.

Kokybiškai paruoštas objektas ir mūsų profesionalų parinkti skruzdžių naikinimo būdai garantuoja maksimalų efektą ir ilgalaikę apsaugą.

PELIAS teikiamos skruzdėlių naikinimo paslaugos užtikrina maksimalią kontrolę ir yra specialiai pritaikomos kiekvienam atvejui, nepaisant užkrėtimo lygio ir sezono. Mūsų darbuotojai vykdydami kenkėjų kontrolę, įvertina esamą situaciją, nustato skruzdžių tipą, užkrėtimo vietas ir pagal tai paruošia skruzdžių kontrolės programą.

Mūsų atliekamos dezinsekcijos paslaugos apima:

 • pastatų struktūros monitoringą
 • sanitarinės būklės monitoringą
 • apsaugos perimetro sudarymą
 • vabzdžių identifikavimą
 • vabzdžių naikinimą
 • prevencinių priemonių taikymą
 • rekomendacijų teikimą

Skruzdėlių kontrolei naudojame tik saugius ir veiksmingus metodus ir inventorių, kurie padeda iškart sunaikinti skruzdes arba paskatinti jas migruoti ir įsitvirtinti kitur. Visos PELIAS taikomos kompleksinės skruzdžių naikinimo priemonės, įskaitant masalus, lėtesnio veikimo insekticidus bei chemines medžiagas yra taikomos atsižvelgiant į jų rūšį bei orientuotos į ilgalaikį rezultatą.

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga vienkartinė skruzdėlių naikinimo paslauga, kad galėtumėte išspręsti esamas problemas, ar ieškote ilgalaikio sprendimo, kuris užtikrintų, saugią aplinką be kenkėjų ištisus metus, mes pasiruošę jums padėti.

vabzdziu kontroles specialistai

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Skruzdėlių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų vabzdžių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

 • kenkėjų patekimo vietų apžiūrą
 • patikriname pastatų sandarumą ir galimus skruzdžių patekimo į vidų kelius
 • nustatome skruzdžių atsiradimo priežastis ir jų užkrėstus plotus
 • identifikuojame skruzdėlių rūšį

Naikinimas

Parengiame individualų vabzdžių kontrolės planą.

 • Parenkame skruzdėlių kontrolės metodus ir priemones.
 • Skruzdžių naikinimui naudojame mechaninius ir cheminius būdus.
 • Pritaikome specialias priemones, įskaitant monitoringo dėžutes, lipnias priemones bei atliekame dezinsekciją.

Monitoringas ir prevencija

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

 • Atliekame tolimesnį objekto būklės stebėjimą, vykdydami pastatų struktūros ir sanitarinės būklės monitoringą
 • Teikiame prevencinių priemonių naudojimo rekomendacijas

Dezinsekcija ir prevencija skruzdžių naikinimui verslo klientams

Didžiausias skruzdžių naikinimo paslaugų poreikis kyla maisto pramonės, HoReCa bei žemės ūkio verslo sektorių atstovams, kurie privalo laikytis aukščiausių higienos standartų. PELIAS specialistai turi ilgametę patirtį atliekant skruzdėlių dezinsekcijos ir prevencijos paslaugas maisto produktų gamybos fabrikuose, sandėliuose, restoranuose, viešbučiuose, biuruose, sveikatos įstaigose ir kitose kenkėjų veisimosi vietose.

Siekiant išvengti nuostolių bei išlaikyti aukštą verslo reputaciją, padedame pašalinti skruzdžių atsiradimo šaltinį, pritaikant saugų ir efektyvų naikinimo būdą, orientuotą į ilgalaikį rezultatą. PELIAS specialistai, atsižvelgdami į pažangiausias, pasaulyje taikomas technologijas ir praktikas, siūlo aukščiausius standartus atitinkančius skruzdžių naikinimo ir prevencijos sprendimus. Taip pat rengiame, diegiame ir prižiūrime RVASVT projektus, laikydamasi galiojančių standartų, metodų ir teisinių normų.

Jei jums reikalinga profesionali kenkėjų kontrolės pagalba, skambinkite telefonu (+370) 699 15651, esame pasiruošę pasiūlyti optimalų sprendimą už konkurencingą kainą.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Skruzdžių naikinimas namuose

Pagrindinė skruzdžių atsiradimo priežastis – netinkamos sanitarinės sąlygos namuose, tai yra nešvarių indų palikimas kriauklėje, maisto likučiai ant stalviršių, grindų ir retai tuštinamos šiukšliadėžės, kas tampa maisto šaltiniu skruzdėlėms. Nors daugelis namų savininkų stengiasi kontroliuoti skruzdėles patys, dažniausiai pasirenkamos netinkamos priemonės, padedančios išnaikinti tik matomus kenkėjus, taip nepasiekiant pageidautino rezultato.

Mažos problemos gali išsivystyti į daug didesnes, todėl geriausia kreiptis į profesionalius kenkėjų kontrolės specialistus, kurie atsižvelgs į skruzdėlių rūšį ir pritaikys veiksmingiausią naikinimo būdą, užtikrinant namų savininkų saugumą. Kad apsaugotume jūsų namus nuo skruzdžių, mūsų specialistai sutelkia dėmesį į sienų įtrūkimus, pastato pamato būklę, sandarumą ir kitus kenkėjų įėjimo taškus. Po atliktų darbų, vykdome reguliarią stebėseną, taip galėdami užtikrinti atliktų darbų kokybę.

Kai skruzdžių problemos bus išspręstos, rekomenduojame imtis visų atsargumo priemonių, kad sustabdytumėte jų grįžimą. Labai svarbu yra užtikrinti maisto produktų sandarumą, išlaikyti švarą ir užsandarinti visas skruzdėms prieinamas vietas.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patikėkite skruzdėlių naikinimą kenkėjų kontrolės profesionalams

Kaip kenkėjų kontrolės rinkos lyderiai Baltijos šalyse, turime visas galimybes teikti aukščiausios kokybės paslaugas laiku ir už prieinama kainą. PELIAS profesionalų komanda didelį dėmesį skiria kokybiškam aptarnavimui, užtikrinant teigiamą patirtį savo klientams viso kenkėjų kontrolės proceso metu.

Mūsų komanda suinteresuota nuolat tobulinti įgytas žinias bei plėsti paslaugų asortimentą, atsižvelgiant į geriausias pasaulyje taikomas kenkėjų kontrolės praktikas.
Maksimalus paslaugų efektyvumas, taikant pažangiausias technologijas, leidžia išlaikyti lyderio pozicijas rinkoje bei išlaikyti klientų pasitikėjimą.

Leiskite mūsų patyrusiems skrudžių naikinimo ekspertams pasidalinti savo patirtimi ir metodais, sprendžiant visas kenkėjų keliamas problemas, pritaikant saugų ir tinkamą sprendimą.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią vabzdžių naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių