Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Patalpų dezinfekcija visoje Lietuvoje

Dezinsekcijos specialistai atliekantys vabzdžių kontrolę Lietuvoje

Mūsų kvalifikuoti ir patyrę specialistai teikia profesionalias dezinfekcijos paslaugas, padedančias kovoti su infekcinių ligų sukeltais virusais, bakterijomis ir kitais aplinkoje esančiais mikroorganizmais, naudojant specialius metodus ir priemones.

Atsižvelgiant į besikeičiančią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją, PELIAS ekspertai vykdo patalpų dezinfekciją, remiantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamomis rekomendacijomis.

Kenkėjų kontrolės sutartis ir paslaugų paketai

PELIAS teikia profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas organizacijoms pagal ilgalaikes sutartis:

Minimali būtinoji apsauga

Labiausiai tinka privatiems gyventojams ir jų ūkiams, mažoms individualioms įmonėms, sezoninei veiklai

Padidinta apsauga sezono metu

Labiausiai tinka mažoms maisto gamybos įmonėms, ūkininkams ir ŽŪB, įvairioms gamybinėms, perdirbimo, aptarnavimo, pardavimo ir kt. įmonėms

100% apsauga

Labiausiai tinka maisto ir gamybos, pakavimo ir perdirbimo įmonėms, viešbučiams, restoranams, sandėliavimo ir logistikos įmonėms, ž. ūkio bendrovėms, švietimo, sveikatos ir socialinės priežiūros įstaigoms

Dezinfekcijos paslaugos apsaugančios nuo virusų ir kenkėjų

Dezinfekcijos paslaugos yra reikalingos, siekiant apsisaugoti nuo užkrečiamų ligų plitimo pavojaus per užterštus patalpų paviršius bei daiktus. Priklausomai nuo situacijos, PELIAS specialistai taiko veiksmingus patalpų dezinfekcijos būdus ir priemones ir užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas bei klientų aptarnavimą.

Vykdydami patalpų dezinfekciją mūsų licencijuoti specialistai:

 • Turi ilgametę patirtį dirbant su įvairias verslo sektoriais atliekant patalpų dezinfekciją medicinos įstaigoms, mokykloms, gamybinėms įmonėms, biurams, prekybos centrams, viešojo maitinimo įstaigoms, viešbučiams, sandėliams, logistikos centrams ir kitoms didelio žmonių srauto patalpoms.
 • Atlikdami dezinfekciją jūsų patalpose, naudojame tik profesionalius, laiko patikrintus metodus. Užterštų paviršių valymui naudojame chemines arba ekologiškas medžiagas, kad galėtume efektyviai dezinfekuoti grindų, lubų, sienų, patalpose esančių daiktų, įrenginių ir kitus paviršius.
 • Mūsų specialios dezinfekcijos priemonės naudojamos atsižvelgiant į užkrečiamosios ligos sukėlėjo perdavimo būdo, galimo aplinkos užteršimo laipsnio ir kitų užkrečiamųjų ligų ypatumų.

Kodėl rinktis PELIAS patalpų dezinfekciją?

 1. Paslaugas atliekame per 24 valandas
 2. Laikomės Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų
 3. Naudojame tik NVSC patvirtintas dezinfekcijos priemones
 4. Darbą atlieka kvalifikuoti ir apmokyti specialistai
 5. Užtikriname visapusišką saugumą
 6. Garantuojame diskretiškumą
 7. Galime dirbti po darbo valandų
 8. Esame drausti civiliniu veiklos draudimu

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Dezinfekcijos tipai

Dezinfekcija yra viena iš veiksmingiausių priemonių, stabdančių difterijos, juodligės, maro, raupų, choleros, karštligių, sunkaus ūminio kvėpavimo takų virusus, COVID-19 bei kitų virusų plitimą patalpose dėl užterštų paviršių ar sąlyčio su užsikrėtusiu asmeniu. Dezinfekcijos paslaugos atliekamos profilaktiškai arba infekcinės ligos židinyje, taikant optimaliausią dezinfekcijos metodą.

Profilaktinė dezinfekcija

Profilaktinė dezinfekcija atliekama iki infekcinių ligų išaiškinimo, siekiant apsisaugoti nuo infekcinių ligų sukėlėjų. PELIAS specialistai dezinfekuoja patalpas bei jose esančius paviršius, sienas, grindis, naudojant dezinfekcines medžiagas arba atlieka ozonavimą, nenaudojant chemijos.

Baigiamoji dezinfekcija

Baigiamoji dezinfekcija atliekama infekcinės ligos židinyje, siekiant sumažinti infekcijos plitimo riziką. PELIAS specialistai turi licenciją ir visas reikiamas priemones atlikti veiksmingą patalpų dezinfekciją virusų užkrėstose vietose, įskaitant COVID-19, naudojant dezinfekcinius preparatus, remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

Specialistas atliekantis patalpų dezinfekciją

Teikiame profesionalias COVID-19 dezinfekcijos paslaugas pagal NVSC rekomendacijas visoje Lietuvoje

 • Biuruose
 • Viešosiose įstaigose
 • Švietimo įstaigose
 • Namuose
 • Transporto priemonėse

Patalpų dezinfekcijos būdai ir metodai

Mūsų kvalifikuoti specialistai, teikiantys patalpų dezinfekcijos paslaugas, naudoja aerozolį arba ozoną, kaip patikimas, saugias ir veiksmingas medžiagas, padedančias panaikinti įvairius virusus ir bakterijas.

Specialistas atliekantis cheminę dezinfekciją kliento patalpose

Cheminė patalpų dezinfekcija

 • Šlapia dezinfekcija – plačiai taikomas patalpų dezinfekcijos būdas, atliekamas padengiant paviršius ne didesniais kaip 50 mikronų darbinio mišinio (dezinfekcinės medžiagos) lašais, panaudojant elektrinius arba motorinius purkštuvus.
 • Aerozolinė dezinfekcija – patalpų dezinfekcijos būdas, atliekamas paskleidžiant patalpoje aerozolį smulkaus rūko pavidalu, tokiu būdu padengiant visą oro erdvę ir joje esančius paviršius, naudojant elektrinį ar motorinį purkštuvą arba rūko generatorių. Dažniausiai naudojamas aerozolis, kuris aplinkoje nepalieka kenksmingų cheminių junginių ir nepažeidžia paviršių.

Ozonavimas

Dezinfekcija ozonu yra ekologiškas patalpų oro dezinfekcijos būdas, pagrįstas ozono dujų, galingų oksidatorių, naudojimu. Tai saugus, netoksiškas ir efektyvus būdas naikinti virusus, bakterijas, pelėsius ir įvairius sveikatai kenksmingus patogenus.

Ozonavimas taip pat pašalina nemalonų patalpų kvapą.

Specialistas atliekantis ozonavimą kliento patalpose

Siekiant užkirsti kelią bakterijoms ir virusams jūsų aplinkoje, rinkitės ilgametę patirtį turinčius PELIAS specialistus, kurie pritaikys tinkamiausią dezinfekcijos būdą ir efektyvius metodus, atsižvelgdamį į jūsų situaciją.

Cheminė patalpų dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija naudojant chemines medžiagas yra vienas dažniausiai naudojamų būdų atliekant patalpų dezinfekciją, ypač medicinos įstaigose, laboratorijose bei kovojant su koronavirusu.

Oro dezinfekavimas aerozoliu yra pagrįstas dezinfekavimo tirpalo paskleidimu, naudojant purškimo ar rūko įrangą. Naudojant suslėgtą orą, dezinfektantai išsiskiria kaip mažos dalelės, sudarydamos į rūką panašią oro suspensiją, kuri veikia kaip dujos ir pasiekia visas patalpos vietas. Dezinfekavimo tirpalo dalelės nusėda ant patalpų paviršių, sudarydamos ploną sluoksnį, kuris sunaikina pavojingus mikroorganizmus.

Nuoseklus dezinfekcijos procesas leidžia tolygiai padengti visą dezinfekuojamo objekto paviršių, o poveikio laikas priklauso nuo dezinfekcijai taikomos medžiagos koncentracijos.

PELIAS ekspertų naudojami rūko generatoriai leidžia ekonomiškai paskleisti įvairios formuluotės suspensiją, naudodami smulkių lašelių technologiją, kas padeda sumažinti chemijos kiekį, taip sumažinant kenksmingą poveikį aplinkai. Dezinfekuojančios priemonės rūkas padengia visus paviršius ir padeda kovoti su pernešamų ligų sukėlėjais ir įvairiais mikroorganizmais

Cheminės dezinfekcijos privalumai:

 • Efektyviai naikina bakterijas ir virusus
  Naikina salmonelės, paukščių gripo, kiaulių maro ir kitus sukėlėjus, naudojant paviršiams nekenksmingas chemines medžiagas;
 • Veiksmingas būdas kovoti su koronavirusu
  Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos rekomenduoja taikyti cheminę dezinfekciją

Patalpų dezinfekcija ozonu

PELIAS siūloma patalpų dezinfekcija ozonu yra greitas ir veiksmingas būdas sunaikinti pelėsį, patogenines bakterijas, virusus, vabzdžius, pelėsį ir nemalonius kvapus. Tai sausa dezinfekcija, nenaudojant chemijos, kuri vis dažniau naudojama medicinoje ir maisto pramonėje.

Įvairių pastatų ir patalpų savininkai kreipiasi į mūsų ekspertus dėl kokybiškai ir saugiai atliekamų ozonavimo paslaugų, užtikrinančių veiksmingą dezinfekavimo rezultatą.

Atvykę į vietą, PELIAS specialistai sumontuoja prietaisą ozonui generuoti, vadinamą – ozonatoriumi, jį įjungia ir kontroliuoja prietaiso veikimą.

Ozono dujos naikina visus žinomus patogeninius mikroorganizmus ir nemalonius kvapus. Ozonavimas, priklausomai nuo patalpos dydžio, vidutiniškai trunka nuo 20 minučių iki kelių valandų. Po procedūros patalpa paliekama bent vieną valandą vėdintis.

Ozonavimo privalumai:

 • Efektyviai naikina bakterijas ir virusus, ozonas prasiskverbia į tas vietas, į kurias negali prasiskverbti jokios kitos valymo priemonės
 • Užtikrina greitą patalpų dezinfekciją
 • Saugus, nes ozono dujos yra ekologiškos, nenaudojama jokių cheminių produktų
 • Pašalina nemalonius kvapus, net tuos, kurie įsisenėję
 • Padeda pašalinti infekcinių ligų šaltinius, atsikratyti musių, tarakonų ir kitų kenksmingų vabzdžių
 • Pašalina dulkių erkes ir kitus alergijos šaltinius
 • Žudo pelėsį ir pelėsių sporas
 • Padeda atbaidyti graužikus

Tyrimais nustatyta, kad ozonas sunaikina:

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patalpų dezinfekcijos profesionalai

PELIAS profesionalai siūlo efektyvią patalpų dezinfekciją komercinėms ir gyvenamosioms patalpoms. Mūsų kvalifikuoti specialistai yra licencijuoti ir apmokyti atlikti specializuotas procedūras, skirtas profesionaliam oro ir paviršių dezinfekavimui. Visi mūsų darbuotojai yra aprūpinti reikiamomis asmens apsaugos ir dezinfekcijos priemonėmis bei apmokyti jas tinkamai naudoti, užtikrinant saugią aplinką darbuotojams ir klientams.

Kadangi greitis ir operatyvūs sprendimai yra esminis dalykas tuomet, kai susiduriame su virusų protrūkiais, mūsų komanda pasiruošus vykdyti greito reagavimo dezinfekcijos paslaugas, kurias galime atlikti bet kurioje Lietuvos vietoje.

Dėl platesnės informacijos, apie mūsų teikiamas patalpų dezinfekcijos paslaugas, susisiekite su mumis telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą. Mes padėsime rasti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į jūsų individualią situaciją ir poreikius.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių