Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Apie PELIAS

Kenkėjų kontrolės ekspertai Baltijos šalyse

Daugiau nei 15 metų PELIAS ekspertai padeda kovoti su įvairiais kenkėjais verslo klientams ir gyventojams. Kasmet didėjančio nuolatinių klientų skaičiaus dėka tapome viena didžiausių kenkėjų kontrolės paslaugas teikiančių įmonių Baltijos šalyse.

Klientų pasitikėjimą pelnėme teikdami individualiai pritaikytas, aukštos kokybės paslaugas, kurios padeda maksimaliai užkirsti kelią kenkėjų keliamai rizikai.

Veiklos dinamiškumas skatina mus nuolat tobulėti, kad galėtume taikyti geriausią kenkėjų kontrolės praktiką ir pažangiausius sprendimus savo klientams.

Daugiau nei 15 metų darbo patirtis

Plačiausias kenkėjų kontrolės paslaugų spektras

Pasaulinėje praktikoje patikrinti metodai

Moderni įranga ir efektyvios priemonės

Kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys ekspertai

Tarptautinių organizacijų IMFO, Gatfa ir CEPA nariai

ISO 9001 certification
ISO 14001 certification

PELIAS veikla sertifikuota pagal kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemas, atitinkančias tarptautinių ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartų reikalavimus.

pelias darbuotojai

PELIAS veiklos istorija

įkurta UAB PELIAS

Kenkėjų kontrolės įmonė UAB PELIAS buvo įkurta 2004 metais. Įmonei yra suteikta licencija visuomenės sveikatos priežiūros veiklai Lietuvoje.

surengėme tarptautinę konferenciją “Sandėliuojamų produktų apsauga”

PELIAS pirmieji Lietuvos istorijoje organizavo tarptautinę konferenciją “Sandėliuojamų produktų apsauga – 2009”. Šioje konferencijoje pranešimus skaitė lektoriai iš Lietuvos Žemės ūkio universiteto, Augalų apsaugos tarnybos, svečiai iš Italijos, Lenkijos, Rusijos ir Norvegijos.

tapome GAFTA ir IMFO nariais

Nuo 2010 metų esame GAFTA (The grain & feed trade association) asociacijos nariai. Tapdami grūdų ir pašarų prekybos asociacijos nariais, pirmieji Baltijos šalyse savo veikloje įsipareigojome teikti paslaugas laikantis pasaulinių standartų.

Taip pat nuo 2010 metų esame IMFO (The International Maritime Fumigation Organization) asociacijos nariai. Būdami tarptautinės jūrų laivybos fumigacijos asociacijos nariais, pirmieji Baltijos šalyse pradėjome teikti fumigacijos ir krovinio ventiliacijos paslaugas visuose pasaulio uostuose.

sertifikuoti lauko biologais

PELIAS darbuotojai dalyvavo mokymuose Varšuvoje ir buvo sertifikuoti, kaip lauko biologai. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai įgavo žinių ir kompetencijos dirbti ir vertinti maisto pramonės objektus.

gavome Gafta fumigatoriaus sertifikatą

Nuo 2018 metų PELIAS tapome sertifikuota Gafta Approved Fumigator įmone.

organizavome tarptautinę konferenciją “Sandėliuojamų produktų apsauga”

PELIAS organizavo tarptautinę konferenciją “Sandėliuojamų produktų apsauga – 2019” Rygoje. Pranešimus skaitė atstovė iš Latvijos augalų apsaugos tarnybos, svečiai iš Lenkijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Ukrainos ir Lietuvos.

sertifikuoti pagal tarptautinius kokybės valdymo (ISO 9001:2015) ir aplinkos apsaugos (ISO 14001:2015) standartus

PELIAS organizacijoje įdiegtos kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos, atitinkančios tarptautinių standartų reikalavimus. ISO 9001:2015 sertifikatas įrodo, kad PELIAS įsipareigoja siekti aukštos vadybos kokybės ir klientų pasitenkinimo bei vadovaujasi pagrindiniais kokybės vadybos principais. Pagal ISO 14001:2015 aplinkosaugos vadybos sistemos standartus, PELIAS prisiima įsipareigojimus aplinkos apsaugos srityje, prisidedant prie užsibrėžtų aplinkosaugos tikslų bei darnaus vystymosi koncepcijos įgyvendinimo.

PELIAS - pripažinta tarptautinių asociacijų narė

Turėdami plačiausią paslaugų asortimentą, kvalifikuotą ekspertų komandą ir bendradarbiaudami su pasaulyje pripažintais partneriais siūlome tik efektyvius, naudą jūsų verslui nešančius, sprendimus bei teikiame vertingas rekomendacijas.

Klientams kuriamą vertę matuojame aukštu klientų pasitenkinimu paslaugomis ir kasmet didėjančiu aptarnaujamų nuolatinių klientų skaičiumi. Siekdami išlaikyti aukštą klientų pasitenkinimą ir toliau užtikrinsime operatyvų ir profesionalų klientų aptarnavimą, didinsime teikiamų paslaugų efektyvumą ir kursime naujus, technologiškai pažangius kenkėjų kontrolės sprendimus.

Daugiau nei 3 000 ilgalaikių klientų
Didžiuojamės nuolat augančiu klientų skaičiumi

IMFO asociacijos nariai

Būdami tarptautinės jūrų laivybos fumigacijos asociacijos nariais, teikiame pilną jūrinės fumigacijos paslaugų paketą – pakrovimo, iškrovimo uostuose ir tranzito metu – ir sudarome klientams galimybę naudotis mūsų ekspertų technine kompetencija visuose pasaulio uostuose.

Gafta asociacijos nariai

Tapdami grūdų ir pašarų prekybos asociacijos nariais, pirmieji Baltijos šalyse savo veikloje įsipareigojome paslaugas teikti laikantis pasaulinių standartų. 2018 metais gavome Gafta fumigatoriaus sertifikatą.

CEPA asociacijos nariai

Priklausydami Europos kenkėjų kontrolės asociacijai užtikriname, kad savo veikloje naudojame naujausius kontrolės metodus, žmogaus sveikatai, aplinkai ir gaminamiems produktams saugias medžiagas ir priemones.

PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių