Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Profesionali deratizacija visoje Lietuvoje

Deratizacijos specialistai atliekantys graužikų kontrolę Lietuvoje

Kvalifikuoti ir patyrę PELIAS specialistai teikia profesionalias deratizacijos (graužikų kontrolės) paslaugas, padedančias verslo sektorių atstovams kovoti su įvairiais graužikais. Atsižvelgiant į individualią kliento situaciją ir poreikius, siūlome veiksmingus ir saugius žiurkių bei pelių naikinimo ir prevencijos sprendimus.

Deratizaciją sudaro priemonių kompleksas, apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai deratizaciją vykdo vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo nuostatomis ir lydimaisiais teisės aktais.

Kenkėjų kontrolės sutartis ir paslaugų paketai

PELIAS teikia profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas organizacijoms pagal ilgalaikes sutartis:

Minimali būtinoji apsauga

Labiausiai tinka privatiems gyventojams ir jų ūkiams, mažoms individualioms įmonėms, sezoninei veiklai

Padidinta apsauga sezono metu

Labiausiai tinka mažoms maisto gamybos įmonėms, ūkininkams ir ŽŪB, įvairioms gamybinėms, perdirbimo, aptarnavimo, pardavimo ir kt. įmonėms

100% apsauga

Labiausiai tinka maisto ir gamybos, pakavimo ir perdirbimo įmonėms, viešbučiams, restoranams, sandėliavimo ir logistikos įmonėms, ž. ūkio bendrovėms, švietimo, sveikatos ir socialinės priežiūros įstaigoms

PELIAS graužikų kontrolės programa

Žiurkių ir pelių plitimui įvairiuose verslo objektuose kontroliuoti, taikome veiksmingą graužikų kontrolės programą. Mūsų teikiamos graužikų kontrolės programos tikslas yra apsaugoti maisto žaliavas ir produktus nuo graužikų, galinčių juos užteršti arba platinti ligas ir jų sukėlėjus. Mūsų programos taikymo sritys yra įmonės teritorija, gamybinės, buitinės, pagalbinės patalpos ir sandėliai.

Vykdydami graužikų kontrolės programą mūsų specialistai:

 • Įvertina įmonių sanitarinę būklę;
 • Parengia RVASVT programą (Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų), kuri leidžia visapusiškai išnagrinėti ir įvertinti pavojaus ir rizikos veiksnius, susijusius su maisto produktų gamybos procesu, pakuotės ir taros laikymo sąlygomis, sandėliavimo ir transportavimo metu kylančiomis grėsmėmis;
 • Parenka ir diegia efektyvias kenkėjų kontrolės priemones, kurios padeda maksimaliai užkirsti kelią graužikų keliamai rizikai.

Graužikų kontrolės programos uždaviniai:

 1. Nustatyti graužikų užkrėstus plotus ir kenkėjų rūšį.
 2. Pateikti graužikų naikinimo ir apsisaugojimo nuo jų rekomendacijas.
 3. Pateikti biocidų ir kenkėjų kontrolės priemonių naudojimo rekomendacijas.
 4. Vykdyti graužikų monitoringą.
 5. Vesti įmonėje kenkėjų stebėjimo ir kontrolės darbų atlikimo žurnalą.

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Deratizacijos priemonės

PELIAS specialistų vykdoma graužikų kontrolės programa susideda iš prevencinių ir cheminių bei mechaninių naikinimo priemonių.

PELIAS vykdoma deratizacija taikant prevencines ir profilaktines priemones, neleidžiant graužikams įsikurti patalpose

Naikinimo priemonės

Taikomi cheminiai ir mechaniniai metodai. Graužikų populiacijos mažinimui, naudojamos efektyvios cheminės medžiagos. Taip pat taikomos mechaninės priemonės, tokios kaip gyvagaudžiai spąstai, gaudyklės, lipnios juostos ir kitas inventorius.

Prevencinės ir profilaktinės priemonės

Taikomos fizinės ir techninės priemonės, skirtos sukurti nepalankias sąlygas graužikams, bei vykdyti nuolatinę stebėseną. Elektrošoko juostos įrengimas neleidžiančia graužikams patekti ir įsikurti patalpose modernios elektroninės sistemos “GreenTrapOnline” įdiegimas, skirtas graužikų stebėsenai, užtikrina apsaugą 24/7.

PELIAS vykdomas deratizacija taikant graužikų naikinimo priemones, naudojant cheminius ir mechaninius metodus

Siekiant užkirsti kelią žiurkių ir pelių plitimui jūsų aplinkoje, rinkitės ekspertus, kurie pritaikys tinkamiausią kovos su graužikais metodą ir veiksmingiausias priemones bei padės sustabdyti kenkėjų grįžimą ateityje.

PELIAS vykdo šių tipų deratizacijos darbus:

Vienkartinė deratizacija

Leidžia greitai ir veiksmingai išnaikinti graužikus visų kategorijų objektuose.

Periodinė (reguliari) deratizacija

Leidžia laiku pastebėti pirmuosius užkrėtimo požymius ir imtis sistemingų prevencinių priemonių.

Kompleksinės deratizacijos ir dezinfekcijos paslaugos

Leidžia išlaikyti sanitarinę epidemiologinę saugą, užtikrinti graužikų pašalinimą ir išvengti vabzdžių daromos žalos.

Skambinkite telefonu (+370) 699 15651 arba užpildykite

Užklausos formą

Prevencinės deratizacijos paslaugos

Prevencinės (profilaktinės) deratizacijos paslaugos teikiamos laikantis saugos ir sveikatos reikalavimų, atsižvelgiant į apruošiamo objekto ypatumus, mikroorganizmų biologines savybes, cheminių medžiagų ir preparatų savybes, toksiškumą bei darbo sąlygas.

1Pirminė inspekcija

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu yra atliekama detali objekto analizė, kurios metu yra tikrinamos statinių patalpos ir teritorija, sanitarinė pastato būklė, nustatomi graužikų buvimo ir plitimo keliai. Remiantis atliktos analizės duomenimis, pateikiame vertingas rekomendacijas objekto kritinių taškų sustiprinimui ar pašalinimui.

Parengiame objekto kenkėjų priežiūros programą, į kurią įeina:

 • reikalingų apsaugos priemonių sąrašas
 • saugomo perimetro žemėlapis
 • kritinių ir stebėjimo taškų vizitų dažnis

2Pastatų struktūros monitoringas

3Sanitarinės būklės monitoringas

4Apsaugos perimetro sudarymas

5Nuolatinis graužikų veiklos pėdsakų sekimas

6Dokumentų paruošimas ir vedimas

7Rekomendacijos

Deratizacijos metodai ir priemonės

Vienas pagrindinių PELIAS specialistų uždavinių – pasiekti maksimalų rezultatą, naikinant visų rūšių graužikus, tiek patalpose, tiek gretimose teritorijose. Tam naudojame įvairius deratizacijos metodus.

Cheminis deratizacijos metodas

Vienas pažangiausių ir dažnai taikomų graužikų naikinimo metodų, naudojant chemines medžiagas – rodenticidus, kurį atlieka profesionalūs kenkėjų kontrolės specialistai.

Mechaninis deratizacijos metodas

Graužikų gaudymo ir naikinimo metodas, naudojant mechanines priemones, tokais kaip gyvagaudžiai spąstai, gaudykles, lipnios priemonės bei vyliaus stotelės.

Fizinis deratizacijos metodas

Veiksmingas graužikų patekimo kelių užkirtimas, naudojant fizinės kontrolės priemones, tokias kaip plyšių ir urvų užsandarinimas, ultragarsiniai ir elektromagnetiniai graužikų baidymo prietaisai bei elektrošoko juostos įrengimas aplink pastatų išorės perimetrą, užkertant graužikų patekimui į pastatų vidų.

Elektroninis monitoringas

Modernios elektroninės graužikų sistemos “GreenTrapOnline” įdiegimas, užtikrinant graužikų apsaugą visą parą. Sistema informuoja apie graužikų veiklą, jų judėjimą ir sugavimą realiu laiku bei teikia išsamias ataskaitas. “GreenTrapOnline” sistema naudojama sunkiai prieinamose vietose ir didelės rizikos zonose.

Kiekvienas deratizacijos metodas yra veiksmingas, tačiau jų efektyvumas, naikinant kenkėjus, priklauso nuo individualios situacijos ir turi būti taikomas atsižvelgiant į graužikų rūšį, paplitimą ir užkrėtimo lygį. Tinkamiausią metodą parenka kenkėjų kontrolės specialistai, kurie detaliai įvertina patalpų būklę ir kilusią grėsmę jūsų verslui.

Susisiekti
PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Rinkitės deratizaciją iš patikimų graužikų kontrolės specialistų

Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį kenkėjų kontrolės srityje, PELIAS specialistai siūlo visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas bei efektyvius prevencijos sprendimus įvairaus profilio įmonėms.

Mes turime reikiamas žinias, patirtį ir patikimą įrangą, kad galėtume atlikti bet kokio sudėtingumo graužikų naikinimą sandėliuose, gamyklose, restoranuose, prekybos vietose, medicinos ir švietimo įstaigose bei kituose verslo objektuose. Laikydamiesi aukščiausių standartų, teikiame tik saugias ir kokybiškas deratizacijos paslaugas.

PELIAS kvalifikuoti specialistai yra gerai žinomi kaip aukštos reputacijos, patikimi partneriai dažnai viršijantys klientų lūkesčius, sprendžiant kenkėjų kontrolės problemas visoje Lietuvoje.

Mūsų specialistai visada pasiruošę jums padėti, pritaikydami individualią graužikų naikinimo programą, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Dėl nemokamos konsultacijos kreipkitės telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių