Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Koronaviruso (COVID-19) dezinfekcija visoje Lietuvoje

Dezinsekcijos specialistai atliekantys vabzdžių kontrolę Lietuvoje

Mūsų licencijuoti ir patyrę specialistai teikia profesionalias dezinfekcijos paslaugas, padedančias kontroliuoti COVID-19 epidemiologinę situaciją infekcijos židinyje ir profilaktiškai, naudojant specialius metodus ir priemones.

PELIAS ekspertai vykdo patalpų dezinfekciją, remiantis naujausiomis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamomis rekomendacijomis.

Koronaviruso dezinfekcijos paslaugos

Profilaktinė dezinfekcija

Profilaktinė dezinfekcija atliekama iki COVID-19 išaiškinimo, siekiant apsisaugoti nuo infekcinių ligų sukėlėjų. PELIAS specialistai dezinfekuoja patalpas bei jose esančius paviršius, sienas, grindis, naudojant dezinfekcines medžiagas arba atlieka ozonavimą, nenaudojant chemijos.

Baigiamoji dezinfekcija

Baigiamoji dezinfekcija atliekama patvirtinto COVID-19 atvejo židinyje, siekiant sumažinti infekcijos plitimo riziką. PELIAS specialistai turi licenciją ir visas reikiamas priemones atlikti veiksmingą patalpų dezinfekciją koronavruso užkrėstose vietose, naudojant dezinfekcinius preparatus, remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

Koronaviruso (COVID-19) dezinfekavimo programa

Dėl nuolat kintančios naujojo koronaviruso (COVID-19) epidemiologinės situacijos, PELIAS sukūrė dezinfekavimo programą, kurios tikslas yra sustabdyti COVID-19 plitimą, kur susirgę asmenys dirbo, gyveno, lankėsi. Ši programa taikoma aplinkos dezinfekavimui ne sveikatos priežiūros įstaigose, tai yra: namuose, biuruose, viešosiose įstaigose, transporto priemonėse, švietimo įstaigose ir kitur, kur COVID-19 susirgę asmenys lankėsi.

COVID-19 dezinfekavimo tvarka

 • Dezinfekcijos darbų dažnumas objektuose priklauso nuo užsikrėtimų skaičiaus tarp žmonių arba objekto vidaus tvarkos aprašo dėl profilaktinės dezinfekcijos.
 • Objekte turi būti paskirtas už dezinfekcijos darbų suderinimą atsakingas asmuo.
 • Turi būti paruošta objekto patalpų schema, kurioje nurodyti: atviri elektros šaltiniai, įrenginiai jautrūs drėgmei arba tinkamai izoliuoti prieš dezinfekcijos darbus.
 • Dezinfekcijos darbams turi būti naudojamos medžiagos leistinos įvežti, gaminti ir naudoti LR teisės aktų nustatyta tvarka. Dezinfekcijos įmonė turi pateikti leidimų kopijas.
 • Dezinfekcijos atlikimo metu negali būti pašalinių asmenų, išskyrus dezinfekciją atliekančius asmenis ir už objektą atsakingą asmenį, jei dėvi tinkamas apsaugos priemones.

Atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministerijos teikiamas rekomendacijas dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai, mūsų komanda teikia veiksmingas dezinfekcijos paslaugas visoje Lietuvoje.

PELIAS specialistai dezinfekuoja patalpas slėginių arba motorinių purkštuvų pagalba, atsižvelgiant į pasirinktą dezinfekavimo būdą. Visos dezinfekavimui naudojamos cheminės medžiagos yra rekomenduojamos PSO ir autorizuotos naudojimui Lietuvoje.

Kodėl rinktis PELIAS patalpų dezinfekciją?

 • Paslaugas atliekame per 24 valandas
 • Laikomės Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų
 • Naudojame tik NVSC patvirtintas dezinfekcijos priemones
 • Darbą atlieka kvalifikuoti ir apmokyti specialistai
 • Užtikriname visapusišką saugumą
 • Garantuojame diskretiškumą
 • Galime dirbti po darbo valandų
 • Esame drausti civiliniu veiklos draudimu

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

COVID-19 dezinfekavimo būdai ir metodai

Siekiant vykdyti efektyvų ir saugų patalpų dezinfekavimą nuo koronaviruso, naudojame tik pažangią techniką, įrangą ir metodus. Mes užtikriname, kad būtų laikomasi visų sanitarijos ir saugos rekomendacijų. Šlapia dezinfekcija ir dezinfekcija rūku yra Nacionalinio visuomenės sveikatos rekomenduojami būdai, kovojant su koronavirusu.

Šlapia dezinfekcija

Šis dezinfekavimo būdas, atliekamas slėginiais purkštuvais padengiant visus horizontalius paviršius dezinfekcine medžiaga esančius 1-ame kvadratiniame metre bei sienos vertikalius paviršius – iki 2,5 metrų aukštyje.

 • 1 Metodas: siaurose patalpose (plotis iki 6 m) – judėjimas pirmyn, purškimas iš priekio į galą ir iš viršaus į apačią. Atliekamas tokiose patalpose kaip: tambūras, koridorius, kabinetas, kambarys, wc patalpos.
 • 2 Metodas: dideliuose plotuose (plotis virš 6 m) – judėjimas pirmyn ir ratu iš išorės į vidų, purškimas iš priekio į galą ir iš viršaus į apačią. Atliekamas tokiose patalpose kaip: atviri ofisai, sandėliai, gamybinės patalpos.

Dezinfekcija rūku

Šis dezinfekavimo būdas atliekamas motoriniais purkštuvais arba kompleksiškai kartu su slėginiais purkštuvais, padengiant visus paviršius ir užpildant oro erdvę patalpoje dezinfekcine medžiaga 1-ame kubiniame metre.

 • 1 Metodas: siaurose patalpose (plotis iki 6 m) – judėjimas pirmyn, purškimas iš priekio į galą ir iš viršaus į apačią, toliau judėjimas atgal, purškimas užpildant patalpos oro erdvę. Atliekamas tokiose patalpose kaip: tambūras, koridorius, kabinetas, kambarys, wc patalpos.
 • 2 Metodas: dideliuose plotuose (plotis virš 6 m) – judėjimas pirmyn ir ratu iš išorės į vidų, purškimas iš priekio į galą ir iš viršaus į apačią, toliau judėjimas atgal, purškimas užpildant patalpos oro erdvę. Atliekamas tokiose patalpose kaip: atviri ofisai, sandėliai, gamybinės patalpos.
Specialistas atliekantis patalpų dezinfekciją

Jei susidūrėte su koronaviruso užkrėtimu, mūsų kvalifikuoti specialistai yra pasirengę atlikti skubią patalpų nuo koronaviruso dezinfekciją, laikydamiesi visų privalomų apsaugos priemonių. Susisiekite su PELIAS ekspertais, kurie padės užkirsti kelią viruso plitimui ir apsaugoti jūsų darbuotojų bei klientų sveikatą, tuo pačiu sumažinant neigiamą poveikį verslo operacijoms.

Susisiekti
PELIAS pasirinko:
daugiau nei tūkstantis

žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų

didžiausios Lietuvoje maisto produktų gamybos ir konditerijos bendrovės

pirmaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų

Patalpų dezinfekcijos nuo COVID-19 profesionalai

Dėl galimo koronaviruso (COVID-19) protrūkio mes aptarnaujame klientus visoje šalyje, kad, nedelsiant, užkirstume kelią viruso plitimui. Atlikdami patalpų dezinfekciją nuo virusų, mūsų specialistai laikosi visų reikalingų rekomendacijų ir standartų. Asmeninei apsaugai, dezinfekcijos metu, dėvime pilno veido kaukę su filtrais arba akinius ir respiratorius su filtrais, apsauginį kūno kombinezoną, pirštines, antbačius.

Mes dirbame su daugeliu Lietuvos įmonių, atlikdami dezinfekciją ofisuose, sandėliuose, gamybinėse patalpose, mokyklose, viešbučiuose ir kituose objektuose. Padedame apsaugoti darbuotojus, klientus ir aplinkinius nuo koronaviruso keliamo pavojaus jūsų aplinkoje.

Dėl platesnės informacijos, apie mūsų teikiamas dezinfekcijos paslaugas, susisiekite su mumis telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą. Mes padėsime rasti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į jūsų individualią situaciją ir poreikius.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių vabzdžių naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių