Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Paukščių kontrolė naudojant modernias veiksmingas priemones

Kregždė baltame fone

Mūsų patyrę kenkėjų naikinimo specialistai atlieka profesionalias laukinių paukščių kontrolės paslaugas, skirtas apsaugoti jūsų namų ir verslo aplinką nuo šių kenkėjų daromos žalos.

Kadangi paukščių kontrolė yra gana sudėtingas procesas, kuriam reikia specialių žinių ir technikos, norėdami gauti profesionalią, laukinių paukščių atbaidymo, pagalbą, klientai kreipiasi į PELIAS ekspertus.

Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai apmokyti kokybiškai atlikti savo darbą visuose paukščių kontrolės etapuose. Naudojame tik laiko patikrintus, inovatyvius ir veiksmingus metodus, nedarant žalos paukščiams.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai pasiruošę jums padėti. Suteiksime visą reikalingą informaciją jūsų problemos sprendimui.

Susisiekti su ekspertais
Įsigykite inventorių paukščių atbaidymui

PELIAS siūlo platų asortimentą profesionalaus inventoriaus, skirto paukščių kontrolei už prieinamą kainą.

Žiūrėti e-parduotuvę

Paukščių atbaidymo paslaugos visoje Lietuvoje

Laukiniai paukščiai gali sukelti daugybę įvairių problemų namų gyventojams ir verslo savininkams. Nuo žalingos paukščių veiklos, kai jie sukuria lizdus ant stogų, kas kliudo techninės priežiūros darbuotojams pasiekti elektros įrangą, iki nešvarumų pastatuose, kurie gali padaryti didelę žalą bei sugadinti estetinį pastato vaizdą, padidėjęs paukščių aktyvumas, gali lengvai peraugti į didelio masto problemą.

PELIAS specialistai, per savo ilgametę patirtį kenkėjų kontrolės srityje, įgijo reikiamų žinių apie laukinių paukščių elgesį. Mes stebime kenksmingą paukščių veiklą, nustatome visas veisimosi, apsistojimo ir šėrimo vietas jų aplinkoje. Taip pat analizuojame paukščių veisimosi ir elgesio modelius, kad kuo objektyviau įvertinti susidariusią situaciją ir efektyviai įgyvendinti paukščių kontrolės programą, taikant veiksmingiausius kontrolės būdus ir prevencines priemones.

Mūsų specialistų komanda vykdo paukščių atbaidymą įvairiose vietose, įskaitant gyvenamuosius namus, pramonės objektus, paveldo objektus, statybų aikšteles, ofisus, prekybos centrus, oro uostus, ūkius ir uostus.

Jei turite problemų dėl paukščių veiklos, susisiekite dėl nemokamos konsultacijos – pasiūlysime efektyviausius kontrolės sprendimus ir priemones, atsižvelgiant į jūsų individualią situaciją.

Laukinių paukščių atbaidymas naudojant veiksmingas priemones

Kreipkitės į PELIAS kenkėjų kontrolės tarnybą

Savo klientams garantuojame profesionalias paslaugas, inovatyvius sprendimus, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, ilgalaikį, abipuse nauda paremtą, bendradarbiavimą.

Susisiekti dėl konsultacijos
DekoracijaDekoracija

Paukščių kontrolės procesas

PELIAS ekspertai užtikrina greitą ir sklandų paukščių kontrolės procesą, atsižvelgia į jūsų specialius poreikius ir garantuoja visapusišką saugumą.

Pirminė inspekcija

Pirminės inspekcijos metu atliekame:

  • identifikuojame laukinių paukščių rūšį
  • atliekame stebėjimą, kad išsiaiškinti visas paukščių veisimosi, apsistojimo ir maitinimosi vietas
  • analizuojame paukščių elgesio modelius

Paukščių atbaidymas ir kontrolė

Parengiame individualų paukščių kontrolės planą.

  • Parenkame efektyviausius paukščių kontrolės metodus
  • Pritaikome įvairias humaniškas ir veiksmingas paukščių atbaidymo priemones, montuojame tinklo, spyglių ir garsines sistemas.

Pakartotinė patikra

Įvertiname atliktų darbų kokybę ir efektyvumą.

  • Norėdami užtikrinti geriausią rezultatą, atliekame pakartotinius patikrinimus, kad padėtume sumažinti naujai susidariusias palankias sąlygas paukščių atsiradimui.

Kregždžių atbaidymas ir kontrolė

Viena dažniausių problemas mūsų klientams keliančių paukščių rūšių yra kregždės.

Apmokyti ir sertifikuoti PELIAS profesionalai atlieka inspekciją, kurios metu randamos visos kregždžių patekimo į pastatų konstrukcijas vietos. Mūsų naudojami metodai leidžia užsandarinti jų patekimo taškus, pašalinti įstrigusias kregždes iš konstrukcijos arba atbaidyti nepageidaujamus paukščius, naudojant specializuotus prietaisus.

Mūsų specialistai, paukščių atbaidymui:

Kai kregždės atbaidomos, pradedamas jų paliktos žalos tvarkymas. Mūsų specialistai užsandarina, sutvarko pažeistas vietas, įdiegia prevencines priemones jūsų pastatų ir jų struktūrų apsaugai.

PELIAS, taip pat teikia biologiškai pavojingų atliekų šalinimo paslaugas. Kai kregždės patenka į vidines konstrukcijas, tokias kaip palėpės, lubos ir sienos, jos palieka išmatas, šlapimą, lizdus ir bakterijas. Kad išvengti užkrečiamų ligų ir infekcijų, visa tai turi būti pašalinama kartu su nešvaria izoliacija.

Kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės pašalinti kregždžių sukeltą žalą, atkurs jūsų aplinką, įdiegs tinkamiausias kregždžių kontrolės priemones ir užtikrins prevenciją.

Sumontuoti spygliai eliminuoti laukinių paukščių tūpimo ir perėjimo vietas ant stogo atbrailos

Efektyvios laukinių paukščių atbaidymo priemonės

Mūsų patyrę paukščių kontrolės specialistai, siūlo modernias, laiko patikrintas priemones, kurios padės suvaldyti laukinių paukščių plitimą jūsų aplinkoje.

Tinklo montavimas

Tinklas – tai saugus, ekologiškas ir humaniškas laukinių paukščių atbaidymo būdas, skirtas maksimaliai apsaugoti norimas teritorijas, pastatus, paminklus ir kitus objektus nuo laukinių paukščių daromos žalos.

Apsaugos sistema, naudojant tinklą, yra efektyvi nuo daugelio laukinių paukščių – balandžių, kregždžių, žvirblių, kirų ir pan.

Elektrošoko juostelės įrengimas

Tepama lipni pasta

Sakalas

Spyglių montavimas

Spygliai – tai saugus, ekologiškas ir humaniškas būdas, skirtas eliminuoti paukščių tūpimo ir perėjimo vietas ant stogų atbrailos, palangių, turėklų, pastatų dekoratyvinių elementų, lietaus vandens latakų ir pan.

Mes siūlome nerūdijančio plieno bei iš polikarbonato pagamintus spyglius, atsparius ultravioletiniams spinduliams ir temperatūros pokyčiams. Iš polikarbonato pagaminti spygliai yra lankstūs, tai suteikia galimybę juos montuoti ant lenktų paviršių tokių kaip paminklai, ženklai ar įvairios stogų atbrailos.

Tabletės “Bird Free”

Garsinės sistemos montavimas

Šviesą atspindinti sistema “Eagle Eye”

Norėdami užkirsti kelią laukinių paukščių keliamoms problemoms, siūlome novatoriškus techninius sprendimo būdus, atsižvelgiant į jūsų individualią situaciją. Sužinokite daugiau apie PELIAS siūlomas priemones paukščių kontrolei arba skambinkite mums telefonu (+370) 699 15651 ir mes suteiksime visą reikiamą informaciją.

Susisiekti

Laukinių paukščių atbaidymas ir kontrolė verslo klientams

Operatyvi ir veiksminga laukinių paukščių kontrolė yra privaloma dėl jų daromos žalos jūsų aplinkai. Nepriklausomai nuo to, ar susidūrėte su paukščių nešvarumais, keliančiais pavojų jūsų darbuotojams ir klientams, ar patyrėte žalą, kurį turėjo neigiamą poveikį jūsų patalpų išvaizdai ir struktūrai, mes pasiruošę rasti geriausiai tinkantį sprendimą jūsų problemai.

PELIAS profesionalūs paukščių kontrolės specialistai įdiegia jūsų situacijai pritaikytas paukščių atbaidymo priemones, padedančias įveikti kregždžių, kirų, balandžių ir kitų laukinių paukščių keliamas problemas. Mūsų integruotos paukščių kontrolės paslaugos apima tik moderniausias technologijas, efektyvių priemonių įrengimą ir sistemų montavimą bei produktus, kurie yra draugiški paukščiams ir aplinkai.

Susisiekite su mūsų paukščių kontrolės ekspertais telefonu (+370) 699 15651 dar šiandien – suteiksime nemokamą konsultaciją ir pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą.

PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos maisto pramonės sektoriuje
Maisto pramonė
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos žemės ūkio sektoriuje
Žemės ūkis
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos logistikos sektoriuje
Logistika
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos uostuose
Uostas
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos HoReCa sektoriuje
HoReCa
PELIAS kenkėjų kontrolės paslaugos viešajame sektoriuje
Viešasis sektorius

PELIAS siūlo platų profesionalaus inventoriaus kenkėjų naikinimui ir prevencijai asortimentą.

ŽIŪRĖTI E-PARDUOTUVĘ
E-parduotuve
DekoracijaDekoracija

Paukščių baidymas namų gyventojams

Paukščiai sukelia gana daug žalos gyvenamųjų namų savininkams. Balandžiai, kirai, kregždės ir kiti paukščiai gali būti pagrindinė namų savininkų problema, ypač kai jie suka lizdus ant pastatų ar aplink juos. Dažniausiai šie laukiniai paukščiai kelia problemas, susijusias su sanitarija, namų, pastatų ir mašinų pažeidimais, taip pat rizika sveikatai ir saugai.

Namų savininkai dažnai imasi netinkamų priemonių paukščių atbaidymui dėl žinių stokos, kai ardomi lizdai, statomi spąstai, dedami nuodai ar net šaudomi paukščiai, kas yra neabejotinai nehumaniška ir pažeidžia teisės aktus. Pagal ES Tarybos Direktyvą ir LR Laukinės gyvūnijos įstatymą, visos laukinių paukščių rūšys yra saugomos.

Geriausias sprendimas, siekiant išvengti žalos ekosistemai – patikėti savo problemas ekspertams. PELIAS darbuotojai turi ilgametę patirtį, kontroliuojant įvairių rūšių paukščius, todėl puikiai išmano laukinių paukščių elgseną ir gali parengti efektyvų veiksmų planą jų atbaidymui.

Dirbdami su klientais, visada siekiame apsaugoti jų turtą, todėl esame įsipareigoję siekti maksimalių rezultatų ir kuo greičiau išspręsti visas, su paukščiais susijusias, problemas. Kreipkitės į mus dėl profesionalios pagalbos ar nemokamos konsultacijos.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

Laukinių paukščių atbaidymas naudojant sumontuotą tinklą

Jei pageidaujate gauti individualią situaciją atitinkantį pasiūlymą, susisiekite su PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertais, mes suteiksime visą reikiamą informaciją ir pateiksime priimtiniausią pasiūlymą jums ar jūsų verslui.

Profesionalios paukščių kontrolės paslaugų kaina

Paukščių kontrolės paslaugų kainos labai skiriasi, atsižvelgiant į konkretų darbą, kurį norite atlikti. Darbas, susijęs su paukščius atbaidančiomis priemonėmis, tokiomis kaip tinklas, elektrošoko juostelės, spygliai ar garsinės sistemos, siekiant kontroliuoti paukščius ir juos apsaugoti gali svyruoti nuo šimto iki kelių šimtų eurų.

PELIAS teikiamų paukščių kontrolės paslaugų kainai įtakos taip pat turi tokie veiksniai, kaip pastato dydis, aukštis nuo žemės paviršiaus, architektūros sudėtingumas, paukščių paplitimas, padaryta žala bei kontrolei reikalingos priemonės.

Geriausias būdas sužinoti laukinių paukščių kontrolės paslaugų kainą konkrečioje situacijoje – paskambinti mums telefonu (+370) 699 15651 ir aptarti jūsų individualią problemą. Paprastai galime pateikti apytikslę projekto sąmatą telefonu, tačiau kartais tam reikalinga nuodugni pastato apžiūra.

Patikėkite paukščių kontrolę profesionalams

Bendradarbiaujant su PELIAS kenkėjų kontrolės tarnyba, jums nebereikės jaudintis dėl laukinių paukščių keliamų problemų jūsų aplinkoje.

Jau daugiau kaip 15 metų, esame atsidavę kenkėjų kontrolės ekspertai ir lyderiai Lietuvoje. Esame pripažinti savo klientų, nes stengiamės viršyti jų lūkesčius, siekdami tik maksimalaus rezultato. Turime kvalifikuotų specialistų komandą, kurių dėka randame sprendimus net ir sudėtingiausiose situacijose, veikiame operatyviai, o kiekvienas darbas yra atliekamas saugiai ir efektyviai, nepadarant žalos paukščiams ir aplinkai.

Didelį dėmesį skiriame profesiniam darbuotojų tobulėjimui, turime tarptautinius sertifikatus įrodančius mūsų žinias ir profesionalumą. Taip pat same orientuoti į aukščiausios kokybės paslaugas, kas suteikia galimybę klientams siūlyti pažangiausias rinkoje kontrolės technikas ir priemones.

Jei susidūrėte su laukinių paukščių keliomis problemomis jūsų aplinkoje, imkitės veiksmų nedelsiant. Kreipkitės į PELIAS profesionalus telefonu (+370) 699 15651 arba užpildydami užklausos formą, kurie suteiks nemokamą konsultaciją ir padės priimti jums naudingiausius sprendimus.

PELIAS kenkėjų kontrolės ekspertai teikiantys visų rūšių graužikų naikinimo paslaugas Lietuvoje
Klientai

Klientų atsiliepimai

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių