Dirbame visose Baltijos šalyse Konsultuojame 24/7 (+370) 699 15651

Žiurkių rūšys

Juodoji žiurkė

juodoji zurke

Juodoji žiurkė ( lot. Rattus rattus) – ši žiurkė gyvena pastogėse, mėgsta sausas vietas, sutinkama laivuose, daržinių palėpėse. Ji yra mažesnė už pilkąją. Snukutis siauras, ausys apvalios, palinkusios į priekį, siekia ir net dengia akis. Uodega visada ilgesnė už kūną. Kūno ilgis 13 – 24 cm, uodega 13 – 20 cm, sveria iki 270 g. Sutinkama rytinėje Lietuvos dalyje. Dėl pilkųjų žiurkių itin sumažėjo juodųjų žiurkių populiaciją.

Pilkoji žiurkė

pilkoji ziurke

Pilkoji žiurkė (lot. Rattus norvegicus) – ši žiurkė gyvena kaimuose ir miestuose. Mėgsta drėgnesnes ir tamsesnes vietas: rūsius, sandėlius, daržines. Miestuose dažniausiai veisiasi kanalizacijos tinkluose, prie maisto produktų sandėlių, šiukšlių dėžių, netoli vandens telkinių. Aktyviausia prietemoje ir naktį.

Nesate tikri, su kokiu kenkėju susidūrėte?

Pasinaudokite kenkėjų biblioteka, kur rasite naudingos informacijos apie dažniausiai mūsų aplinkoje aptinkamus kenkėjus.

Jei patiems identifikuoti nepavyksta, kreipkitės nemokamos pagalbos į mūsų ekspertus.

Rinkitės patikimą kenkėjų kontrolės partnerį

PELIAS ekspertų ilgametė patirtis, moderni įranga ir taikomi veiksmingi metodai užtikrina operatyvų, visų kenkėjų keliamų problemų, sprendimą bei garantuoja saugią jūsų verslo ir namų aplinką. Susisiekite dėl nemokamos pirminės konsultacijos.

Susisiekti
DekoracijaDekoracija

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žiūrėti visą inventorių